погълнато гумено копче от мобилен телефон

  • 781
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте мили майчета!

Страшно съм притеснена - синът ми глътна малко гумено копче от детски мобилен телефон.
Как да го накарам по-бързо да го изхвърли? Педиатърката каза, че е токсично.
Споделете, ако имате опит

Благодаря

# 1
  • Варна
  • Мнения: 974
Педиатърката не ти ли даде съвет? Колко е голямо детето, попринцип най-бързо с очистително, но незнам от каква възраст са разершени. Обади се и питай.

# 2
  • Мнения: 3 116
Не видях на каква възраст е детето, но ако яде картофено пюре му давай тези дни картофено пюре Simple Smile

За токсичност, не се притеснявай според мен Simple Smile Колко деца са гълтали батерии за часовник и са ги изаквали и нищо им няма Simple Smile Да не говорим колко пъти децата гълтат неща за които ние дори и не подозираме Simple Smile

И гледай акото и да кажеш като излезе Simple Smile

# 3
Малкият утре прави 11 м.

# 4
  • Мнения: 3 116
Другото за което се сетих, играчката маркова ли е ?

Ако глътне бутон от Чико, въобще няма и да се замисля за токсичност Simple Smile

# 5
  • Мнения: 222
Не се притеснявай,моичкия докато го усетя....3 нагълта ShockedИ аз в началото се притесних,но всичко се размина WhistlingСигурно после си ги я "изкарал"...От тогава много внимавам с играчките и най-вече с телефоните и с дистанционните NaughtyНо като слушам мои познати не сме само ние...

# 6
  • Мнения: 568
имахме подобно преживяване преди година, само че с всичките гумени копчета, ходихме в токсикологията в Пирогов, казаха, че не били токсични и детето щяло да ги изака.

# 7
  • Мнения: 3 069
Давай на бебо повече картофки, ориз, общо взето твърда храна, която ще може да избута предмета.
Трябва да проверяваш акото...

# 8
Благодаря ви майчета за съветите и подкрепата!

Днес  - на третия ден, след като давах основно картофено пюре и прясна круша - копчето излезе!!! Laughing Laughing Laughing


# 9
  • Мнения: 773
Честито! Laughing

# 10
  • Мнения: 4 451
Тъкмо щях да те успокоявам, ато вече излязло. Grinning Бравос! Hug

# 11
  • Мнения: 3 116
Радвам се че всичко е наред  Hug

Общи условия

Активация на акаунт