V baby - знае ли някой от къде ?

  • 826
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 212
Преди време купих няколко дрешки за синът ми на тази марка от магазинче на бул." Цар Борис III" в София.
Оказаха се изключително качествени, освен че са практични и красиви.  Peace
Наскоро с изненада открих , че магазина вече го няма  Sick
Та питането ми е : някой знае ли място , където да се предлага тази марка ?
Ще съм благодарна да споделите и за други подобни от които сте били доволни и вие.

# 1
  • София
  • Мнения: 11 658
Заповядай:
www.v-baby.hit.bg

# 2
  • София
  • Мнения: 1 555
Аз много харесах някои дрешки и днес реших да отида до магазина, който се намира на бул. Витоша 99. Не намерих такъв...изглежда е затворен, а информацията от сайта не е актуална.  Sad


И някой знае ли дали и втория магазин още съществува?

# 3
  • Мнения: 3
най добре се обадиш на телефоните които са дадени на сайта

# 4
  • София
  • Мнения: 412
Магазина на Ситняково го затвориха преди повече от 2 месеца и май освен онлайн няма откъде да си купиш дрешки от тази марка. Иначе са много хубави и не са и скъпи, но друго си е да видиш , да пипнеш ...... Joy
 Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 471

Kaspersky Internet Security 7.0

The requested URL http://www.v-baby.hit.bg/ is infected with Trojan-Clicker.HTML.IFrame.ag virus

В дадения по - горе линк има вирус - троянски кон.

# 6
  • Месторождение
  • Мнения: 27
  Здравейте, мами. Искам да Ви кажа да не се разкарвате до посочените адреси в сайта, з-то и двата магазина вече не съществуват. Днес ги обходихме с мъжа ми и съответно не ги открихме. На посочените телефони ми отговориха, че дрешки може да се закупуват само он-лайн. Иначе и аз  харесах доста моделчета и имам интерес към тях, но ме е страх да поръчвам по интернет. Ако някой от Вас е поръчвал и е доволен, моля да каже. Благодаря. Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 43 904
Магазинът на витошка също вече го няма, бях писала на адреса в сайта да ги питам за него. казаха, че работят предимно на едро и ако искам може да им поръчам от сайта да ми доставят в къщи.
само че ми дадоха този адрес да си избирам от него http://www.v-baby.com/

# 8
  • Мнения: 4 418
Аз поръчвам редовно и съм много доволна от качеството.Ако нещо конкретно си харесала питай,повечето неща ги имаме.. Peace

# 9
  • Мнения: 130
  Здравейте, мами. Искам да Ви кажа да не се разкарвате до посочените адреси в сайта, з-то и двата магазина вече не съществуват. Днес ги обходихме с мъжа ми и съответно не ги открихме. На посочените телефони ми отговориха, че дрешки може да се закупуват само он-лайн. Иначе и аз  харесах доста моделчета и имам интерес към тях, но ме е страх да поръчвам по интернет. Ако някой от Вас е поръчвал и е доволен, моля да каже. Благодаря. Laughing
Аз пазарувах от магазина на пазар Ситняково преди около 5-6 месеца. Често казано дрешките като дизайн са хубавки, но ми се видяха малко скъпи като се има впредвид, че са китайси и повече не съм ходила. На почти същите цени има много по-хубави френски и италиански дрешки.

# 10
  • Мнения: 145
дрешките са страшни и доста качествени и вече имат и грейки и могат да се видят и в склада им на едро, просто се обадих по телефона, намира се в Овча купел, но работят само на едро, за дребно отварят склада специално,а  и в сайтове са качени, ние си взехме грейката за 49лв и всичките са по толкова, можете да ги видите и на www.v-baby.com там са им новите неща.....

# 11
  • Мнения: 1 212
дрешките са страшни и доста качествени и вече имат и грейки и могат да се видят и в склада им на едро, просто се обадих по телефона, намира се в Овча купел, но работят само на едро, за дребно отварят склада специално,а  и в сайтове са качени, ние си взехме грейката за 49лв и всичките са по толкова, можете да ги видите и на www.v-baby.com там са им новите неща.....

Моля те дай координати къде точно в Овча Купел е този склад  Praynig
А не разбрах, ако отида там за колко трябва да напазарувам, че да ми отворят склада ?
Благодаря на всички включили се по темата   bouquet

# 12
  • Мнения: 145
нямаше ограничение за това колко може и едно нещо да си вземеш, но сега продават на едро основно доколкото разбрах, аз си взех само грейка.....просто се разбери с тях по телефона, аз го взех от сайта...

# 13
# 14
  • Мнения: 1 986
Не видях телефон на сайта, а си харесах тази грейка:http://www.v-baby.com/product/v11/S343.jpg и чорапки и лигавничета....

Общи условия

Активация на акаунт