Трябва ми лекар за пишлето

  • 1 247
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 88
Бихте ли ми препоръчали лекар, с който да се консултирам и който да погледне пишлето на моя син. До сега само леко съм го почиствала във ваничката при къпане, без да го дърпам насилствено. От началото ми прави впечатление, че е доста затворено и няма никаква промяна. Педиатърката ни каза, че при него физиологичната фимоза е по-силно изразена и на консултация вчера го дръпна много силно, в резултат на което сега кожичката му е нацепена. Не показва да го боли, но изглежда ужасяващо. Освен това отново не се показва главичката, но и мен ме е страх да го дръпна. Само леко почистих с риванол.

Иска ми се да се консултирам и с друг специалист, че подобни методи ми се виждат много жестоки, но нямам никаква идея към кого мога да се обърна.
 

# 1
  • Мнения: 1 877
Доколкото съм чувала хирурзите се занимават с това,но моите не съм ги водила.Досега личната се е занимавала с това като при Боян процедира по същия начин,както при твоя син.А сега сме при друга лична и тя пък действа по много бавен и безболезнен метод,ама май ефект няма - едва му се е открила главичката

# 2
  • Мнения: 291
Не съм ползвала услугите му, но знам, че д-р Бранков в ПИРОГОВ е специалист в тази област. Всъщност, там е единствената детска урология в България, доколкото съм чувала....

# 3
  • София
  • Мнения: 14 637
И на Тони му се цепна и кръв потече малко, на следващия ден нямаше нищо.

# 4
  • Мнения: 773
Миналата година на Анди му правиха операция от херния в Пирогов. След операцията, обаче сега точно не мога да се сетя дали беше д-р Бранков или някой друг  на визитация попитах дали помежду другото не са му забелили пишока на детето, защото ми се видя зачервено и подуто. Е заради този въпрос си отнесох 10минутна лекция как сме си тормозели децата с забелване на пишоците и ми каза въобще да не го пипам поне до 3 годишна възраст.

# 5
  • Мнения: 1 733
Аз веднага казвам - д-р Момчилов в Пирогов.

# 6
  • Мнения: 2 005
Задължително на уролог PeaceТой си знае най-добре каква манипулация да извърши Rolling Eyes Не се доверявай на Педито  #Cussing out

# 7
  • Мнения: 511
само хирург и никои друг.

# 8
  • София
  • Мнения: 676
Аз веднага казвам - д-р Момчилов в Пирогов.

   Peace  Peace
 Бяхме при него по други причини, но без да го питам директно дръпна пишлето. Макар, че кожичката на синчето ми е нежна и още педито го забели на 3м.
  Може и при друг лекар в Детска урология в Пирогов. Поискай направление от педиатъра ви.
 Съветвам те да отидеш към 12,30 ч., за да са свършили с операциите. Доста им е натоварено. Сутрин не ти препоръчвам, защото повечето чакат да ги приемат за плановите операции.

Последна редакция: ср, 05 сеп 2007, 16:23 от Dori

# 9
  • Мнения: 2 211
Обърни се към д-р Оги /доц. Бранков/, той пише тук във форума - разгледай темата Дете родено без анус.

# 10
  • софия
  • Мнения: 757
Аз също ти препоръчвам с две ръце Доц. Бранков!!!

# 11
  • Мнения: 88
Много благодаря! Ще потърсим един от двамата доктори, а на педиатърката - вече никакво пипане. #2gunfire

# 12
  • Мнения: 127
Отидете на хирург-детската урология на пирогов. Hug

Общи условия

Активация на акаунт