Коя е първата мисъл, която ви връхлита ако се случи ...

  • 3 211
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 665
 ... домашния ви телефон да звънне посред нощ?
 Малко са битовизмите, които карат дъха ми да спира и сърцето ми започва да бие едно такова учестено и гадно... Душата ти спи, а мозъка ти започва да работи на нечовешки обороти  ConfusedТова със среднощното позвъняване е едно от нещата, които ме карат да се чувствам точно така. По принцип не съм черногледа, но по време на пътите когато се е случвало все за нещо лошо си мисля Confused Вие?

# 1
  • Мнения: 884
По принцип не съм черногледа, но по време на пътите когато се е случвало все за нещо лошо си мисля Confused Вие?
Абсолютно същата съм! Но за какво друго можеш да си помислиш?! Едва ли посред нощ за нещо хубаво ще ти звънят.

# 2
  • Мнения: 412
Скоро мислих по този въпрос и се чудех дали има хора, на които ако им звънне телефона през нощта са спокойни. Аз имам баба и дядо, които са болни и ако ми звънне телефона посред нощ - настръхвам. Не се случва често, но е стрес за мен - голям.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 176
Първата ми мисъл е, как някой е пострадал и е в болница примерно, мисля за секунди и за  най-лошото даже  ooooh!

# 4
  • София
  • Мнения: 4 273
...нещо се е случило с майка ми...това е най-големият ми страх!

# 5
  • Мнения: X
Нямам  домашен телефон. Sunglasses


Но ако звънне някой от мобилните, първата ми  мисъл е, че е за лошо.

# 6
  • Мнения: 4 665
Понякога докато стигна до телефона или е спрял да звъни, или като вдигна е грешка, но сърцето ми си думка така поне през следващия половин час Confused

# 7
  • Мнения: 412
Понякога докато стигна до телефона или е спрял да звъни, или като вдигна е грешка, но сърцето ми си думка така поне през следващия половин час Confused
Да! А помисли какъв е стреса за мозъка ти, щом тялото не се кротва веднага.

# 8
  • Мнения: 3 861
не си спомням да са ми зввъняли посред нощ, но ако телефона звънне в 3 часа например ще си помисля най-лошото...

да не дава господ Confused

# 9
  • Мнения: 516
Че един приятел на мъжа ми иска нещо на заем. Сериозно, откакто преди години ме събуди в 3 през нощта да иска миксер, очаквам той да е на телефона с поредната изцепка. Mr. Green

# 10
  • Мнения: 251
Нещо лошо се е случило!
В такъв момент изпитвам ужас!

# 11
  • Пловдив, но иначе от Бургас
  • Мнения: 360
zdr na vsi4ki
ne6to lo6o se e slu4ilo
a za6to vse si mislim 4e e lo6o
6te bjda kuma  na svatba
daite niakakva ideia za slovoto koeto triabva da se kaje v na4aloto
iska mi se ne6to po interes a ve4e mi e tolkova pritesneno 4e ni6to ne mi idva na um  

# 12
  • Мнения: 412
zdr na vsi4ki
ne6to lo6o se e slu4ilo
a za6to vse si mislim 4e e lo6o
6te bjda kuma  na svatba
daite niakakva ideia za slovoto koeto triabva da se kaje v na4aloto
iska mi se ne6to po interes a ve4e mi e tolkova pritesneno 4e ni6to ne mi idva na um 
Чудесна питанка! Ама и точно на място!!!

# 13
  • Мнения: 901
zdr na vsi4ki
ne6to lo6o se e slu4ilo
a za6to vse si mislim 4e e lo6o
6te bjda kuma  na svatba
daite niakakva ideia za slovoto koeto triabva da se kaje v na4aloto
iska mi se ne6to po interes a ve4e mi e tolkova pritesneno 4e ni6to ne mi idva na um  
Пусни си тема, напиши я на кирилица и чакай там. Wink Wink Wink

Иначе ако ми звънне посред нощ телефонът, умирам от страх, че нещо лошо се е случило.

# 14
  • Мнения: 3 521
Обръща ми се сърцето, какво друго може да ти мине през главата? Confused

Общи условия

Активация на акаунт