за саменто

  • 3 500
  • 10
  •   1
Отговори
здравейте на всички!детето ми е почти на 2 и се чудя мога ли да давам за профилактика саменто?четох ,че е пречистен котешки нокът  и действа имуноукрепващо.моля за вашия опит иако сте доволни капсулите или капките сте давали?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 213
Има капсули с ниска концентрация - 120 мг и се дават профилактично по една на ден за деца. Аз лично не бих дала на дете до 3 години (моето дете) имуностимулант, освен витамини. Или каквото ми каже хомеопата. Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 1 825
Titi, нямам опит с малки дечица, но ако се интересуваш, мога да споделя моите впечатления с тази добавка при лечение на по-възрастни.

# 3
  • Мнения: 255
Аз съм давала на детето ми профилактично миналата зима, но въпреки това изкарваше всеки месец някоя вирусна инфекция. Може би не съм му го давала достачъно редовно.

Аз самата съм много доволна от Саменто, справяла съм се с няколко вирусни инфекции като пия от капсулите по 600 мг. по една на ден без никакви  други лекарства + хранителни добавки или витамини.
На детето давам зелена енергия по една капсула на ден и от както я пие почти не боледува.

# 4
  • Мнения: 588
      Започнах да давам на малката капки Саменто преди около месец. Но преди няколко дни дигна много  висока температура в следствие на вирусна инфекция, която много бързо овладяхме с капките "Цитросепт", температуропонижаващи лекарства и слава богу не стигнаме до антибиотик. Така че останах по-доволна от капките "Цитросепт", които могат да се дават и профилактично.

# 5
ще ви бъда благодарна ако ми пишете и как действа и при възрастини-смятах да го купувам за майка ми,която много отслабна и за баща ми ,който е диабетик

# 6
  • София
  • Мнения: 2 351
Саменто давах на детето си от 4 год. възраст.Препарата е имуностимулатор, и повишава защитните сили на организма.Ако се дава редовно ще се избегнат доста здравословни проблеми.Само един път ми вдигна детето температура, но я свалих само с по висока доза капки саменто.Също така, съм убедена, че ако се прихване някой вирус - саменто ще помогне на организма да се прекара по леко заболяването.Доста съм проучвала препарата, и то не само от интернет.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 825
titi-m, за диабет нищо не мога да кажа. А майка ти има ли някакъв проблем, който би могъл да причини драстичното отслабване? Ако искаш, пиши на "лични".

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Намира ли се в аптеките Саменто. Доколкото  разбрах има хапчета и капки. Някой знае ли каква е цената?

# 9
  • София
  • Мнения: 2 351

В аптека съм купувала Саменто за 49 лв. течният екстракт от 30 мл.Да, има го свободно всички разновидности, но цената е  по висока в сравнение с аптеките на лечител.http://www.lechitel.bg/product.php?p=69

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Катина благодаря за информцията.

Общи условия

Активация на акаунт