Нормално ли е ????

  • 589
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 474
Здравейте мами, е помагайте пак със съвет.....
.......знам че всяко бебе е различно, но .......
преди беба се хранеше нормално почти едно и също количество АМ - около140-150 ml  /кърмата свърши, за съжаление/..... от две седмици насам количесвтото на Ам-а е драстично намаляло - 50-60 ml, само храненето преди сън е що годе като преди  Sad Случвало се е даже да се храни само около 15 часа и след това чак в 21 ..... /за цял ден/  Shocked...... само да и подам шишето с мляко - все едно, че й давам отрова, а пък млякото не сме го сменяли!  Shocked Сега пак - 40-50 максимум 80 ml и то през 5-6 часа....... Ходихме на лекар - изкючи зъбки, нищо й нямало ....  Иначе тя си е напълно - как да кажа - нормало си се държи детето....... това поне ме успокоява. Да се водя по детето - знам, но си се притеснявам
....какво да мисля, посъветвайте ме..... Praynig

# 1
  • Мнения: 2 309
Нямам опит с АМ, но предполагам, че е идентично с кърмачетата - стачка, има периоди, в които децата отказват млякото си, за 3-4 дни с постоянство се израства този проблем, виж в Библиотеките на двата подфорума за хранене. Ако искаш смени марката на млякото, а иначе захранила ли си с нещо?

# 2
  • София
  • Мнения: 718
Горе долу на същата възраст и Ники отказа тотално да пие Аптамила. Мечихме се една седмица, накрая смвних млякото с Нан и проблема се реши. Може би му беше омръзнало.

# 3
  • София
  • Мнения: 676
Нормално е детенцето да намали количеството в жегите. Ама сега не така. Най-вероятно и е омръзнало АМ, както са казали и момичетата. Това се проявава и при други дечица. Пробвай да предложиш по-сладичко мляко, например Milumil.

# 4
  • Мнения: 8 999
Знам ли, всяко дете си има някаква причина в даден момент да намали или увеличи яденето. Милумил го препоръчват точно за злояди деца - пробвай, може и да й хареса.

# 5
  • Мнения: 474
Абе и аз си помислих, че й е омръзнало млякото, но педиатърката ми каза да не й сменям АМ-а, ние направихме страхотна алергична реакция към белтъка /даже лежахме в болница Sad/и сме на NAN HA. Знам, че има и други противоалергенни млека, но лекарката е твърдо против...... нямали сме избор  Rolling Eyes Страх ме е да дам ново мляко на детето си - спомена как щеше да се задуши в ръцете ми .......... Shocked, но пък не искам и да я мъча. Ще взема пак да говоря с педито......

# 6
  • Мнения: 1 155
Обади се на педито, кво значи да, че е против сменянето на млякото...нали е запозната с алергията на детенцето. Има много противиалергенни млека на пазара.

# 7
  • Мнения: 474
Обади се на педито, кво значи да, че е против сменянето на млякото...нали е запозната с алергията на детенцето. Има много противиалергенни млека на пазара.
И аз това се чудя....... newsm78 newsm78 newsm78

# 8
  • Мнения: 48
консултирай се с педиатър. ако не ти харесва мнението на твоя, консултирай се й с друг. става дума за дете и няма нищо неудобно или срамно човек да иска мнението на специалист когато се налага.

# 9
  • Мнения: 130
Нещо друго освен АМ даваш ли-пюрета, каши? Ние от една седмица минахме на Милумил 2 след като 4 месеца бяхме на Милумил 1 и предполагам защото е по-калоричен и я засища за по-дълго време също започна отначало да яде по-по малко 50-80 мл. но като минаха 2-3 дни отново си хапва пак по 150-170 мл. Отначало давах пюрето 1/2 час преди АМ и отказваше да се храни, но вече пюрето е за десерт след като си изяде млякото.

Общи условия

Активация на акаунт