Microsoft Office 2007 Enterprise Blue Edition - Въпроси и Отговори !

  • 2 074
  • 10
  •   1
Отговори
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Много се чудех къде да я пусна тая тема ... и забелязах ,че тук има подобни теми та ...

Някой от вас ползва  ли  Microsoft Office 2007 Enterprise Blue Edition ?
Доволни ли сте от пакета ?
Забележки имате ли ?
Споделете опит , хитринки и трикове . 


Аз лично сега я тегля от  тук   , и започвам да се запознавам с нея ,защото ще ми трябва за бъдеща работа. 
Ще бъда много благодарна ако споделите опит и ми помогнете !
Благодаря предварително  Hug   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 229
Като инсталираш пакета, може ли да инсталираш само някои компоненти? Например само Word или Excel?

# 2
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Като инсталираш пакета, може ли да инсталираш само някои компоненти? Например само Word или Excel?

Мисля ,че може !  Peace

Ето малко скрийншотс от програмата. Simple Smile




ТУК   и ТУК

# 3
  • Мнения: 2 229
Ау, ама то много сложно изглежда бе!
Аз в момента нямам никакъв Word на компютъра и си викам да мина на най-новото, ама като гледам... newsm78

Margaret (Brokenhearted), трудно ли се работи с Word-a специално? Simple Smile

# 4
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Ау, ама то много сложно изглежда бе!
Аз в момента нямам никакъв Word на компютъра и си викам да мина на най-новото, ама като гледам... newsm78

Margaret (Brokenhearted), трудно ли се работи с Word-a специално? Simple Smile

Е не се шашкай де ! Това са малко изсилени работи . Не е чак толкова сложно . На мен лично ми е лесно да работя с Word и Excel въпрос на свикване е !  Peace 
Изтегли си новата версия - няма да съжеляваш ! Simple Smile  Hug Peace

# 5
  • Мнения: 2 229
Ами изтеглих я и сега я инсталирам (доста бавно става, може от моя компютър да е newsm78), като я пробвам ще дам отзиви. Flutter

# 6
  • Мнения: 375
Аз съм с новия Office около месец. Да ти кажа, малко ми е странно, но се свиква. Например Ексела е по-удобен, защото са премахнати падащите менюта, но някои неща доста ги търсих докато ги намеря къде са ги забутали.  Crazy Хубавато му е че файловете, запаметени в новия формат са значително по-оптимизирани и ти пестят място на диска.

# 7
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Работя професионално с Excell. Новият офис ме очарова. Без да преувеличавам. Малко ме затрудни търсенето на старите функции, но вече се справям. Не ми се смейте, но Excell е дясната ми ръка и на него сглобявам дори дизайни на сайтове и разни детски етикетчете.  Laughing В новия му вид функциите му не са много променени, но са изнесени така че да ги виждаш и са по- лесни за употреба. Дори аз, след 9 години употреба на Excell открих нови функции, които всъщност винаги са си съществували, просто не съм знаела за тях.
С две думи User friendly.
Аз съм с новия Office около месец. Да ти кажа, малко ми е странно, но се свиква. Например Ексела е по-удобен, защото са премахнати падащите менюта, но някои неща доста ги търсих докато ги намеря къде са ги забутали.  Crazy Хубавато му е че файловете, запаметени в новия формат са значително по-оптимизирани и ти пестят място на диска.

newsm10

# 8
  • в баира
  • Мнения: 861
Дори не знаех, че е излезнал новия офис. Със сигурност ще го дръпна и ще го инсталирам. Благодарности, Margaret (Brokenhearted)!   bouquet

# 9
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Дори не знаех, че е излезнал новия офис. Със сигурност ще го дръпна и ще го инсталирам. Благодарности, Margaret (Brokenhearted)!   bouquet

Моля , моля Simple Smile
Ама само да кажа че новия пакет роботи при големи изисквания !
Преди да инсталирате вижте дали конфигурацията ви отговаря на  изискванията ! Simple Smile  Peace

# 10
  • Мнения: 2 229
Не ми се вярва да са много големи, защото моята конфигурация е много зле, а работи! newsm78
Аз използвам само Word, но винаги си пазя файловете в стария формат 97-2003, защото повечето ми познати са със стария пакет и не отварят новия формат! Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт