Помогмете ми да си намеря майстор.

  • 674
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 645
Здравейте и моля помагайте. От две седмици си търсим майстора с който се бяхме разбрали за ремонта на апартамента но никакъв успех 
Всъщност молбите са ми две:
1. Ако някой познава Емил Маджаров да ми помогне да се свържа с него, защото вече го познаваме как работи и сме много доволни, или:
2.Ако може да ми препоръчате някой който също работи добре.
На апартамента трябва да се направи нова баня, да се премести кухнята на балкона, да се срути преградната стеничка м/у балкона и стаята и да се иззида прозорец на балкона, както и там хилядите прилежащи нещица за които не се сещам сега. 
Моля ви давайте идеи че то зимата взе че дойде 

# 1
  • Мнения: 10 568
Не мога да ти препоръчам, но ще ти кажа кого да НЕ наемаш - майстор Цеко от Монтанско, 27-28 годишен келеш, който ни мести кухнята на терасата. Аматьор, несериозен, некоректен #2gunfire

# 2
  • Мнения: 645
Никой ли не познава добър майстор Tired

# 3
  • Мнения: 87
Никой ли не познава добър майстор Tired

много е тегаво положението с майстори. аз също търся. Tired уморих се вече. изгоних едни мърльовци, но някой трябва да довършиииии.... големите фирми, които намирам в нет-а работят с такива цени, че свят ми се извива - 4.50 две ръце латекс?!?!? ако имах хубава шпакловка вече сама да съм боядисала!

# 4
  • Мнения: 645
Аз си открих майстора и съм много доволна, сега остава само да го убедя че точно той трябва да свърши всичко, че нещо се дърпа че милия има много  и друга работа Tired

# 5
  • Мнения: 10 568
Успех, мила, и ако си доволна не забравяй да ни го похвалиш!!!

# 6
  • Мнения: 645
Успех, мила, и ако си доволна не забравяй да ни го похвалиш!!!
Много ти благодаря Peace, наистина се надявам да остана доволна както предишните пъти Peace

Общи условия

Активация на акаунт