АМ и вода?

  • 1 168
  • 24
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 693
Мами да ви питам след като сме на смесено хранене и то в повечето случаи на АМ трябва ли беб да пие водичка? Не иска и това си е! Crossing Arms  А се притеснявам да не се обезводни Sad

# 1
  • Мнения: 814
Нали знаеш - теориите са 2 (с и без вода). Врагове и привърженици много Simple Smile.
Аз лично винаги съм предлагала на детенце водичка - така прецених. И то като вас - до към 6-7 м. почти отказваше да пие, но след това започна редовно (особено в жегите).

# 2
  • София
  • Мнения: 5 693
МИ знам че като се кърми се снабдява организма и с водичка но като е на АМ нямам идея а все забравям да попитам педито Confused

# 3
  • Мнения: 4 111
Аз съм давал вода още от раждането, първите дни беше подсладена, след това със съвсем мъничко захар и около 2-3 седмици след раждането без захар. Много е важно да не свикне със захарта.

# 4
  • Мнения: 27 524
Не, не трябва  Hug

# 5
  • Мнения: 2 677
Не е задължително да пие. Аз съм предлагала, но я отказваше категорично. Вече не помня след седми или след осми месец пропи вода.

# 6
  • Мнения: 4 546
моя беб също не пие. вече се отказах да пердлагам, само някой път като се пресетя. чай също не иска. като дръпне 2 пъти и види, че не е мляко го плюе на струйка  ooooh!
ние също сме на смесено хранене, като добавката е кърмата

# 7
  • Мнения: 1 092
щом отказва водата - значи НЕ ТРЯБВА Naughtyбебето най-добре знае от какво има нужда  bouquet

# 8
  • Мнения: 455
щом отказва водата - значи НЕ ТРЯБВА Naughtyбебето най-добре знае от какво има нужда  bouquet
Peace

# 9
  • Мнения: 438
   Peace
На кутията пише,че ако се забърка с по-малко вода детето ще е дехидратирано,което значи щом е направено аккто трябва няма нужда от вода.

# 10
  • Мнения: 1 672
аз давам водичка още от раждането,но понеже бебка не искаше да я пие дори и подсладена взех да слагам чайче вътре за аромат и сега си я пие съвсем спокойно


# 11
  • София
  • Мнения: 5 693
Благодаря на всички! Hug

# 12
  • Мнения: 4 447
Щом не иска, няма страшно Hug

# 13
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Ако не иска вода прави чайче,но дори и да не иска да пие в млякото има всичко необходимо Peace

# 14
  • Мнения: 46 434
Не.

На София й се връзваше по 1050 мл. вода на ден (в която разтварях млякото), остана и да е била жадна  Mr. Green

Вода задължително предлагай обаче, когато захраниш, но до тогава имаш още много време  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт