Колко отслабнахте от безвъглехидратната диета?!?

  • 35 330
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
Здравейте!

Искам да разбера какъв ефект имаше върху вас безвъглехидратната диета?
Колко килограма свалихте?
И възвърнахте ли ги?

/питам тези, които са я спазвали, разбира се/

Благодаря. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 463
Аз, за една седмица свалих 2 кг, но на другата си ги върнах. Но все пак, мисля, че е добра, щото аз през втората седмица доста си се поотпуснах. Сега в момента пак я спазвам.

# 2
  • Мнения: 54
Ридик, ама тя не е ли 24 дена?
Аз така четох и толкова са я спазвали майка ми, кумата ми, една приятелка...

В момента съм на нея, днес ми е 17-ти ден...
Интересува ме крайния резултат и дали се задържа сваленото тегло...

# 3
  • Мнения: 6 958
Ти хубаво питаш, но ти какво си постигнала до момента?

Говорим за диетата на Рене Зелуегър или Аткинс нали и кое е Безвъглехидратното в твоя случай...  newsm78

# 4
   Преди четири месеца реших да приложа тази диета и ефекта при мен беше за 24 дена-7кг.Но явно при всеки е различно-моя колежка свали 12кг.Но и това си е постижение особенно,ако от години боксуваш на едни и същи килограми.След това не съм ги качила, дори съм свалила още 2кг ,но почти изключих тестените продукти от менюто си.Колкото повече килограми имаш за сваляне толкова повече сваляш при тази диета,а аз имам още да свалям.
            Успех и търпение! Peace

# 5
  • Мнения: 54
Миранди - още не съм се мерила, нямам кантра у дома, а и мисля да се меря като я свърша.

Но определено съм отслабнала - видимо, на дрехи и според другите.

Да, за диетата на Рене Зелеуегър става дума.

# 6
  • Мнения: 4 678
Само на месо,зеленчуци,плодове,спорт и много вода,за 4 месеца-25кг Party
Сега започвам нов екстремен курс от 2 месеца ,не че имам кво да свалям,но правя опит  bouquet

# 7
  • Мнения: 201
Спазвах такъв хранителен режим преди време. За около месец на месо и зеленчуци свалих 4 кг. /тогава не ми се налагаше да отслабвам с повече/. Не пиех никакви витамини обаче и през цялото време се чувствах изморена и нетрудоспособна. Докарах си авитаминоза, а свалените килограми ги възстанових, докато наваксам витаминозния дефицит, който си бях докарала от неправилно спазвания режим.

# 8
  • Мнения: 1 722
За 24 дни свалих 4 кг с диетата на Рене. Но изяждах ОГРОМНИ количества месо, голям глад ме гонеше. После си ги върнах и сега съм на старите, но аз съм си виновна, защото веднага почнах сладкото и тестеното, без да се захраня с разделно.

# 9
  • Мнения: 54
Аз пък изобщо не ям големи количества - нямам нужда.
На моменти дори нямам апетит. Даже имаше дни, в които само хапвах по салатка на ден...но се чувствам много добре.
А като се виждам по-слаба - съвсем се ощастливявам... Grinning

# 10
  • Мнения: 857
Аз пък изобщо не ям големи количества - нямам нужда.
На моменти дори нямам апетит. Даже имаше дни, в които само хапвах по салатка на ден...но се чувствам много добре.
А като се виждам по-слаба - съвсем се ощастливявам... Grinning
Аз съм на тази диета от 5дни и вече съм свалила 3кг точно като теб се чувствам и като виждам,че има резултат се амбицирам още повече. След 20тина дни 6те пиша колко съм свалила и дали съм издържала.
Единственото с което развалям диетата е ,че винаги опитвам преди да дам пюретата на малката, но само близвам... Wink
А интересува ме могат ли да се ядат маслини?

# 11
  • Мнения: 54
Маслини...според мен - може. Те нали са вид плод, пък и щом може зехтин /че и олио даже/...

И аз се чувствам все по-добре.
Приключвам на 12-ти /септември/ включително.
Ще се премеря и ще кажа.

/за опитването на пюретата, кашите и т.н....аз какво правя - близвам, усещам как е чрез рецепторите на езика, съответно и плюя   Heart Eyes, т.е. не съм хапнала  Wink /

# 12
  • Мнения: 857
А другото което разбрах ,че може е кола лаит, според вас може ли?

# 13
  • Мнения: 6 958
А другото което разбрах ,че може е кола лаит, според вас може ли?
Според някои публикации, които съм чела ''да'' дават Кола лайт  Wink

А какво е дневното ви меню например newsm78

# 14
  • Мнения: 857
Аз закусвам варени яйца 3или 4на брой и после когато се сетя пържола със салата или печени на скара зеленчуци, между тях чисти кафета ,кола лайт и много вода. Ама скоро ще ми омръзне това и ще почна да си готвя ...свинско със зеле, кюфтенца...мале като се замисля май няма голям избор Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт