на кафе ... ама наистина

  • 1 738
  • 32
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 748
Тъй, мислех си среднощно, че ми "писна" да ви се радвам на постингите само виртуално, та, какво ще кажете да се видим на по кафе. Вкъщи - че времето е криво. Която може и иска. Без организации и условности. Например, в петък следобед към 16-16:30. Мамите ще се сберем в хола, хлапетата ще се гледат в детската. Спалнята ще е вариант за неходещите  baby_neutral

Предлагам и транспорт - "форумско такси", което може да побере по 4 мами на курс Simple Smile

На кафенце, сладки и соленки и темите от форума в ефир и визия. Ако нямате планове за петък следобед и имате желание, пишете ми на лични да споделя адреса.   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 6 999
Milenita, мерси за поканата   bouquet

Аз за съжаление съм поканила гости за празниците... но ще чакам отзиви и ще се присъединя другия път.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 748
Исе, приятно ви изкарване! Ще напомня какво си писала  Hug

# 3
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Аз съм свободна и съм съгласна.Хайде мами присъединявайте се Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 17 140
Еее, Миленка, заминавам днес при мама и дребния за празниците (а и да си го взимам, че ще ми е ученик  Wink ).
Иначе идеята е супер, следващият път се включвам или с транспорт, или с терен  Hug

# 5
  • Мнения: 811
В петък следобяд и аз съм свободна, с удоволствие ще дойдем със синчето

# 6
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Засега сме само 3-и.Хайде мами!!!!!! Party

# 7
  • Мнения: 5 299
\

Предлагам и транспорт - "форумско такси", което може да побере по 4 мами на курс Simple Smile


Транспорта  важи ли и за други градове Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 1 748
Бейб, с теб можем да се видим по на кафе в Плевен, че е на средата на пътя  Joy

Русе-Плевен - може (за транспорта, де)  Whistling

# 9
  • Мнения: 2 863
 освен да ви дам скайп и да ме включите виртуално Joy
 Хич да не съжалявате, че съм далече.... аз съм скучна, правя ремонт, говоря само за майстори и дори не съм купила учебниците на голямото ми дете... сънувам  монтажи на мебели, как ми протича покрива и други хубавини....
Да пишете в темата как сте изкарали... но като дойда до Сф само да не ме поканите на гости Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 1 748
Jaly, ти си знаеш, че имаш постоянна и безсрочна покана.

Леле, как те разбирам за ремонтите... Опитваме се да спретнем жилище с моя приятел, ама к'ви са нерви, разправии, средства и време, не е истина. На, и сега от половин седмица чакам да стане готов кухненският плот и да ходя да бая на слагането, ама не, та не. Все "утре ще е готов". Днес - много работа, утре - празник и така до безкрай... А, нещо като е готово, трябва да се явим на секундата, нищо, че сме чакали преди това със седмици. Само да посмеят да ми провалят утрешното кафе - мятам Пеперуна и Славка с децата в колата и ще ги "надзираваме" пустите майстори от кафенето пред входа  Mr. Green

И Jaly, да не забравиш за обещанието!   bouquet

# 11
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Jaly,как бих искала да дойдеш и ти винаги ,казваш нещата на място  винаги ми се караш на място.Има нужда от човек като теб.А за София не се плаши,колко много от нас ще те подслонят с удоволствие.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 999
Ако обичате да не ми крадете Jaly Naughty
Тя първо на мен обеща да гостува, а аз цял мъж й обещах да намеря подходящ за нея  Mr. Green

Ей го - седи си в хладиника /да не се развали нещо/ и чака посещението й.  Mr. Green Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 863
.....А за София не се плаши,колко много от нас ще те подслонят с удоволствие.
Аз и страх? аз съм безтрашна Joy.. ох хвана ме лигнята нещо в края на деня..
Имам много близки прителки в Сф, има къде да отседна, само трябва да се вдигна и разбира се майсторите да ми се махнат от главата.... ама съм обещала като се преместя да го направя, дано не ми мине котка път, тогава вече ще ви виждам- няма накъде Heart Eyes
Ох Иса, задавих се с виното бе жена.. замразен мъж не съм имала, ама то за всичко има първи път Joy

# 14
  • София
  • Мнения: 6 999
Ти пък, Jaly, няма да е замразен... Аз само така - пазя ти го. Като заидваш, ще го размразя, измия, посоля, маринован, изпека и поднеса с лимочне в устата и т.н.  Mr. Green Mr. Green

Извинявам се, че спамя, ама като не става да пием кафе...поне да подрънкаме.

Общи условия

Активация на акаунт