За АМ.. ама малко по-различно!!!

  • 597
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 520
Проблема е такъв - След като спрях да кърмя малката /4-ти месец/ отказваше всякакъв вид адаптирани млека, по точно хапваше но по малко!  В крайна сметка намерих млякото - ХИПП. Да , но сега трябваше да го сменя вече със следващия номер/3/ . А нещо не се получава, не го харесва, пак започна да яде по-малко. Взех и  Нутрилон , Нан..и тях не одобрява. Сега ,за да задържа положението взех още една кутия ХИПП2 , него си го папка. Та въпроса ми е - Колко мога да проточа във времето смяната на млякото към следващия номер? Ще навредя ли   newsm78  ?? Или пък да пробвам с кисело мляко!? Незнам, изобщо незнам какво да правя?

# 1
  • Мнения: 1 877
Не знам и аз какъв съвет да ти дам,но ако това ще те успокои ,аз отдавна давам на Дарин домашно квасено мляко.Мисля,че твоята дъщеричка е достатъч

# 2
  • Мнения: 1 877
но голяма,за да пробвате.( ух,нещо поста ми се прецака).Ето прегледай и тази тема,дано да ти е от полза

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=212088.0

# 3
  • Мнения: 1 165
Дано тази тема ти помогне малко-http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=115412.msg2091130

# 4
  • Мнения: 520
Благодаря ви момичета, ще прегледам темите   bouquet

# 5
  • Мнения: 16
Ние имахме същия проблем. До четвъртия месец се хранихме с ХИП1. Когато навърши 4мес, реших да минем на ХИП2, но той хич не го ядеше - около 120мл на ядене. Питах във форума на ХИП и ето какво ми отговориха:
Hipp2 е доста по-калорична и енергийна формула. Вашето бебе приема по-малко количество, защото се засища с нея. По принцип рязка граница във възрастта между Hipp 1, 2 и 3 няма,  това е индивидуално и зависи от развитието и наддаването при всяко бебе. Hipp 1 можете да даватe до края на 6 месец, на опаковката пише четвърти месец, защото това е минималната възраст от която можете да преминете към Hipp2, но това се препоръчва главно при злояди бебета и тези, които имат проблеми с килограмите, не e задължително веднага при навършване на 4 месеца да преминете към двойката, все пак тя е частично адаптирана. След 6 месец обаче трябва да преминете към Hipp 2, която можете да давате до 1 годишна възраст, въпреки че HIpp3 е от 8 месечна възрасj до 3 годинки т. е. има един преходен период на преминаване от една формула към друга в зависимост от индивидуалното развитие на детето.
 Нашият съвет е да продължите още месец и половина, два с Hipp 1, през които двигателната активност  се увеличава, а с това и нуждата на организма от повече енергия с храната ще се повишава, тогава постепенно  преминете към Hipp2.
В крайна сметка продължаваме с ХИП1 и този месец.

# 6
  • Мнения: 520
aninik   така ме успокои. Значи няма проблем, да си караме с Хипп2 още  малко, супер  Hug 

Общи условия

Активация на акаунт