Проблеми с детето и баща му

  • 14 039
  • 205
  •   1
Отговори
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Много спешно ми трябват координати на детски психиатър във Варна. От три дни детето ходи с баща си по цял ден, вечер си идват в 11 часа. На работа съм, а той не го дава на майка ми. Виждам , че се отдалечава от мен , както направи с големия син. Вчера мму се обаждам от работата, а детето ме пита- "Ти беше ли днес с любовника си" ? 
Тази сутрин , за почивните дни няма да дам детето. Обаче то направо изпадна в нервна криза- онзи го вика, нещо му говори, настройва го да не идва при мен. То се разтръшка, разрева се, креши- не те искам, махай се. Принудих се да заключа вратата и да не го пусна с баща му. Сега плаче тук, вика. Не мога да разбера какво правят той и майка му с децата ми. НЯМАМ ПОВЕЧЕ НЕРВИ, позвярвайте ми повече от кошмар е. Такова нещо не се беше случвало до сега. Преди време бях го водила във Варна в отдела за закрила на детето, говорихме с психиатър. В понеделник ще подам жалба в отдела. Но искам и да го заведа на специалист за самостоятелно мнение и работа с детето. Не мога да си обясня причината за такова отношение към мен . Мам...му, не заслужавам такова отношение !

Майка ми и баща ми са на предела на нервите си. Ядосват се от това отношение, викат му, става още по-лошо. Казвам им да не му крещят, ама то блъска, удря ги не иска да ги видя. Недържам вече изобщо.

Детето изръси, че дядо му бил крадец, баща му казал,ч е той е откраднал парите му, представете си. А нийе живеем в къщата на баща ми, купил ни е толкова много работи и с пари ни помага.
Големият не идва почти, сега разбрах, че си подготвял една стая при свекърва ми- там щял да живее зимата, на 17 г е. Но докато минат делата може и  на 18 да стане.
Е това ако не е психически тормоз, кажете ми какво е. Не мога да направя нищо, безлисна съм. Ще загубя децата си...

Последна редакция: чт, 06 сеп 2007, 17:51 от Джемма

# 1
  • София
  • Мнения: 17 251
Не съм от Варна и не знам специалисти, но искам да ти пратя малко виртуална подкрепа  Hug
Не се предавай, ще се справиш! Съжалявам, че не мога да ти помогна по друг начин  Hug

# 2
  • Мнения: 2 327
Попитай във форума Деца с увреждания. Там има няколко мами от Варна, които са ползвали и могат да те насочат по-добре. И са доста отзивчиви Simple Smile

# 3
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Благодаря.

# 4
  • Мнения: 1 732
Джемма, не може така да се продължава.
Какво става с развода ти?
Докато не се установи някакъв режим на свиждане, ти не можеш да отказваш срещи с бащата.
А и да отказваш, каква полза? Sick
Детето явно доста добре го обработват и са се впрегнали не само мъжа ти, но и свекър, свекърва, евентуално брат...
Много ти е трудно. Ужасна ситуация.
Направо ми се дорева. Sad
Прегръщам те поне виртуално!  bouquet

# 5
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Благодаря за подкрепата, наистина имам голяма нужда от нея точно сега.
Аз не отказвам да се виждат с баща си- той прави всичко възможно детето да не е с мен. Три денонощия беше с него. Сега аз имам почивни дни и той направи всичко възможно да го вземе. Аз четвърти ден виждам детето си за по няколко минути.Както аз нямам право, така и той да го спира да е с мен, няма режим на свиждане. Защо ли обаче за него никога нищо не важи и всичко постига и нищо не м у се случва,остава безнаказано (лирично отклонение, предвид емоционалното ми състояние, но е истина, късметлия е голям). Не мога да седя безучастно. Какво е това, аз съм майка на това дете, не може да го оставя при мен, само когато той има работа или трябва да излиза и детето му пречи. На практика това се получава. Сега големият син го взе, по-точно буквално го открадна. Влезе да си вземе нещо от втория етаж и докато аз бях на първия в кухнята, той тихичко е взел малкия и са излезли . Не ми вдига телефона . На малкия телефона е изключен пък.
Това е човек, който на нито едно тържество на детето не  е отишъл, едни гащи не  е сменил. Сега навсякъде взема децата, отдалечава ги от мен, трупа активи за себе си и негативи за мене за делата. Децата са му единствения шанс да остане в семейното жилище и това му е цел № 1. Не мога да седя ей така, давайте съвети,ще се побъркам.
Сабина първото дело е чак в средата на октомври.

Последна редакция: чт, 06 сеп 2007, 17:54 от Джемма

# 6
  • София
  • Мнения: 1 951
Съжалявам,за тормоза ,който е надвиснал над главата ти,С теб съм,Не познавам психиатър във Варна,

# 7
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Попитай във форума Деца с увреждания. Там има няколко мами от Варна, които са ползвали и могат да те насочат по-добре. И са доста отзивчиви Simple Smile
подкрепям и пиши на nnnina ще й потърся координатите - може да познава някой от варна лично
боже много е страшно
не можеш да спреш работа за малко нали? предполагам отговора де...
направо съм потресена какво може да направи хорската глупост със собствените й деца само за да го върне тъпкано...
иде ми и на мен да ревна от отчаяние - представяш ли си що за човек е мъжа ти и какви деца ще възпита, щом със жена си постъпва така и причинява това на децата си...ми ако утре някой др зависи от него????
страх ме хпваща в какъв свят живеем

# 8
  • Мнения: 393
НЕ си давай детето-ще реве,реве,ама измисли нещо и изчезнете двамата...Ще му премине,смени ключалките и ако има нужда-обади се в полицията и на адвоката-той ще подготви жалбите..
 Прегръдки и здрави нерви!!! Hug

# 9
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Това и направих, рева, рева- успокои се. Обаче батко му го измъкна тайно и го заведе при баща му. Сега идва полиция и той го накара да каже на полицаите,ч е съм го заключвала. Той не ми го дава. Аз успявам за малко да го задържа, после той го взема и не го дава.
Боже, когато бях бремення и му казах, думите му бяха- "Мам...а му да е..а за какво ми е това дете. Можете ли да си представите ??? Едва ли.

непрекъснато има скандали, полиция, нерви, сълзи. Но ако спра това означава да се откажа от детето си. Не мога, просто не мога. Големия вече го прежалих.

# 10
  • Мнения: 2 863
Искренно ти съчувствам Hug
Дано някой адвокат се включи със съвет, но истината е, че  срещу злобата   трдуно се намира противодействие.
Скоро имаше таква тема, спомням си, че ти се включи в нея... От личен опит знам, че отложените решения винаги ни излизат през носа. Вероятно в годините си правила компромиси, опитвала си се да спасяваш брак и отношения,  докато едното ти дете е станало голямо, а в днешно време колко  е лесно да подмамиш едно момче със свобода и пари.... Страхувам се, че в момента няма как да я спечелиш тая битка.... не виждам как ще успееш да противодействаш, той вече е настроил децата против теб......остава само да се надяваш, че като пораснат ще разберат и оценят кой  ги е обичал березервно....В момента като спираш малкият, той се озлобява още повече към теб... дано намериш читав психиатър и дано имаш добър адвокат Hug
Сега ти чета последният пост... не си прежалвай децата, но може би трябва да ги оставиш, да отидат при баща си, той ги иска, за да ти връща, за да те наказва, но ако спреш да участваш в тая война , дето той я е заформил, може да го лишиш от мотив да го прави... направо не знам  и аз какво да кажа Praynig

# 11
  • Мнения: 4 176
Мила не ти знам историята, но ще кажа, че ти си ми кулинарния идол. Знам те от този подфорум. Лошите неща се случват на свстните жени.

# 12
  • Мнения: 2 655
д-р Иванка Бончева
61.62.75
0887.72.25.81
Извини ме за забавянето, нямах Нет!
Прави експертизите в съда. Много е добра.

# 13
  • Мнения: 451
Джемма,видях какво е станало.Просото изтръпнах.То какво да се каже в тази ситуация.И все пак,НЕ ПРЕЖАЛВАЙ ДЕТЕТО ! Сега си просто емоционално и физически смазана.Както и други казаха,звънни в Анимус,свържи се с адвокат и детски психолог. Изритай изрода от живота си,колкото може по-бързо.Големия си син може и да не върнеш,в смисъл,че той вече поема по своя път. Но не оставяй малкия,мозъчето му е промито,то не мисли така,сигурна съм! Представи си какъв ще израстне той,живеейки с баща си и имайки него за пример. Като извадиш съдебно-мед.експертиза,както и заключението на психолога,всичко в съда ще излзе наяве,няма да  го дадат на баща му !
Много,много смелост ти пожелавам и кураж!
Като гледам кулинарията и подредбата ти ,съм сигурна,че си страхотна майка !!!
САМО НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ ! ! !

# 14
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Благодаря  на всички  bouquet. Ето как изглежда подредбата сега,парола 123456:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=117820

Общи условия

Активация на акаунт