Защо променя вкуса си....?

  • 418
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 688
..кърмата която е била замразена?
Вчера извадих едно пакетче от запаса да видя дали ще го яде,а не само да трупаме и вкуса му е различен.
Е изяде го с апетит:)

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Променя и мириса си - моята размразена кърма добиваше доста специфичен мирис, странен. Което не е пречело на бебето, де.
От замразяването е, но май не се сещам за бебе, което да е отказало размразена кърма (не става дума за тези, които отказват друго хранене, освен на гърдата).

# 2
  • София
  • Мнения: 1 326
И аз имам големи запаси и веднъж се наложи да ги пробва. Въпреки че се опасявах , че няма да му хареса ( освен че е замразена , не е и от гърда), хапнал си е без проблем.

# 3
  • Мнения: 280
Майчета, може ли да се включа с един въпрос в тази връзка - как се процедира за замразяване на кърмата, в какви опаковки я замразявате? Решила съм да запазя кърма за бебчо, за да приготвям с нея пюренцата...

# 4
  • Мнения: 4 187
Цитат на: boo
Променя и мириса си - моята размразена кърма добиваше доста специфичен мирис, странен. Което не е пречело на бебето, де.
От замразяването е, но май не се сещам за бебе, което да е отказало размразена кърма (не става дума за тези, които отказват друго хранене, освен на гърдата).



Моето отказа да едя размразена кърма #Puppy dog ! А такава продукция бях направила! Пие вода от шише чай,сок,но когато и дам изцедена или размразена кърма нъЦ! Не ще рав и т*ва си е! Wink

# 5
  • Мнения: 280
Цитат на: Bubachko
Майчета, може ли да се включа с един въпрос в тази връзка - как се процедира за замразяване на кърмата, в какви опаковки я замразявате?


Ама че съм!! ooooh! Извинете ме  Embarassed Оттеглям въпроса си оттук - намерих отговора в обсъжданите теми....

Общи условия

Активация на акаунт