хипоалергична детска козметика

  • 852
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Какви миещи препарати да използвам? Детето ми е с умствено изоставане и много се мърси. Страхувам се да не заболее и постоянно го мия, но ми се ще да е с нещо детско и да предпазва от разни бактерии. Живеем в къща и детето иска да е навън, съответно играе с пясък, а когато вали е ад - иска да пипа в калта. Ще съм благодарна, ако ме посъветвате какво да ползвам.

Цитат
kakvi mie6ti peparati da izpolzvam. deteto mi e sumstveno izostavane i mnogo se marsi. straxuvam se da ne zabolee i postoqnno go miq, no mi se 6te da e s ne6to detsko i da predpazva ot razni bakterii.jiveeme v ka6ta i deteto iska da e navan , saotvetno igrae s pqsak ,a kogato vali e ad iska da pipa v kalta.6te sam blagodarna ako me posavetvate kakvo da polzvam.

------------------------------------
Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: чт, 06 сеп 2007, 14:18 от Mamma

# 1
  • Мнения: 5 760
Можете да ползвате сапуни като Севгард. Те имат бактерициден ефект- убиват микробите и са подходящи за случая. С него можете да го къпете.
Всички деца обичад да играят с кал и пясък и вашето дете не прави изключение.  Laughing Можете да ползвате бебшките кърпички, за да му почиствате ръцете и лицето, когато сте извън къщи. Те имат също антибактериален ефект.
Не е необходима специална дезинфекция.

Общи условия

Активация на акаунт