Спане в креватчето?

  • 557
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 193
Мами как научихте бебоците си да спят в креватчето си през деня ?Вечер си заспива сам в повечето случай,но през деня,като го сложа се скъсва да реве и не се успокоява докато не го взема и заспива като го люлям на шезлонга,но вече е голям и искам  да си заспива сам в креватчето както вечер,но с този рев незнам как newsm78Моля дайте ми съвет как да постъпя Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 676
Пробвай да легнеш до него, докато заспи.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 079
Насила хубост не става.  Crazy Води се по детето! Щом не иска, значи не е готово още. Просто го приспи другаде и като изчакаш да заспи по - дълбоко го премести в креватчето му. Така постепенно му внушаваш, че това е мястото му за спане. Но казвам постепенно - без да се налагаш, ще се научи, всичко с времето си. Wink

# 3
  • Мнения: 3 478
Ами то ако спи в кошара как ще легне с него newsm78
Иначе помага. Моята на скоро почна да ми прави такива номера и лягаме с нея докато заспи, но е на голямо легло.
А до сега винаги на шезлонга ли е заспивал денем? Пробвай да стоиш до кошарата, ако трябва дръж ръчичка докато свикне, обича ли да му четеш?

# 4
  • Мнения: 674
 Ние нямаме такъв проблем - моето рядко спи през деня! Grinning
 Иначе вечер заспива при мен на спалнята и я местя после в креватчето. Наобратното сме.
 Явно всичко с времето си.

# 5
  • Мнения: 729
Моника вечер заспива и цяла нощ спи в креватчето си,а през деня спи на спалнята.

# 6
  • Мнения: 4 451
Често през деня сме на вън и Василена спи в количката, вечер си е в креватчето. Но, когато през деня сме си у дома, първо се преспиваме на ръце  Confused и после я пренасям в нейното креватче. Не е кой знае колко добър съвет, но просто споделям.

# 7
  • Мнения: 4 388
а ние спим само на вън през деня и като вали се виждам в чудо #Crazyимаче през деня в хамака а вечер при нас с тати Peace

# 8
  • Мнения: 6 441
Като го сложиш в кошарката му пей и започни да клякаш.Предполагам,че от монотонните движения ще се унесе.Поне при нас е така.Успех!

# 9
  • Мнения: 753
Имах този проблем преди няколко месеца, при мен мрънкаше, не плачеше, и така около 30 минути най-много...понякога все още го прави: просто съм упорита, сега вече тежи, и ми е трудно на ръце, затова стискам 'зъби' и и го оставям....давам му водата да си пие, и той се унася и заспива рано или късно..
колкото по-рано свикне детето, толкова по-добре, не се отказвай, продължавай с опитите
успех Hug

# 10
  • Русе
  • Мнения: 150
Ти пак си касметлийка,че вечер си заспива само в креватчето! Grinning При мен няма такова нещо!С люлеене трудно се преспиваме!Само с шише или цица успявам ,а когато сме навън се унася в количката ,но не трябва да спирам да я тикам.
Както една мама вече ти е писала ,явно не сте готови за това още!При всички деца е различно!Аз преспивам на нашета спалня после го пренасям в креватчето!Но той много се буди през ноща и по някое време ми писва от гимнастиката ,че го вземам при нас!Не ти дадох съвет ,но не го прави фикс идея!Явно детенцето е чувствително на тази тема,усеща те и още повече няма да иска!Направи го плавно!Щом вечер заспива там ,значи не започваш от нулата! Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 622
И Живко заспива само вечер в леглото. През деня лягам с него на спалнята-само така става, а в количката е още по-лесно. И аз уж пробвах да го науча в креватчето, но само се изнервяме и двамата. Може би сам ще си покаже. Лягай с него на спалнята-точно ще си починеш и ти.

# 12
  • Мнения: 193
Друг начин е в количката като друса навън и в люлка или да го нося на ръце пробвах да легнем заедно на спалнята,но той не иска надига се и реве,че му се спи но няма да заспи абе ужас

Общи условия

Активация на акаунт