Как преценявате някого като женомразец/мъжемразка?

  • 3 838
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 103
Една съседна тема (Имаме ли нужда от одобрение?) ме кара да разчопля конкретно този въпрос.. Mr. Green

Ако става дума за виртуално общуване, т.е конкретно тук в този форум, например, как преценявате някой като женомразец или мъжемразка? Според какво? Колко време ви е необходимо? На някои гледам и два-три постигна им стигат.. Как това повлиява вашето отношение към конкретния човек?

Това е общата тема..

---

Тези, които са чели два-три мои постинга, може ли да ми кажете дали съм женомразец и ако да, защо смятате така? Ако не ви се занимава просто се разпишете в анкетата. Peace

# 1
  • Мнения: 3 537
Чела съм те,но за да кажа какъв си,може би трябва да вляза в профила ти  и да почета още малко . Grinning

# 2
  • Мнения: 677
Извинявай, ама как знаеш кой колко те е чел?

# 3
  • Мнения: 2 716
 Popcorn
Няма да гласувам.
Ако конкретно се противопоставиш на някого (и не само тук), той ти лепва някакъв етикет. Ако не, не те забелязнат. В твоя случай, явно етикетът гласи "женомразец".
пп/ ей Сопрано, ред не даваш начи

# 4
  • Sf
  • Мнения: 808
Запитването ти е сериозно и малко детинско.

Няма мъжемразци и женомразци. Особено във виртуала, тук се закачаме, ебаваме словесно и забавляваме.

Някои споделят всичко, други нищо. Трети стават и лягат с форума, трети заклеймяват, а на някои не им пука.

А има и такива дето ги баннват  Mr. Green

Не вярвам и в реалния свят да има женомразци и мъжемразци. Такива биха били серийни убийци...

# 5
  • Мнения: 2 212
И аз не вярвам в такива понятия. По-скоро някои хора се превръщат в себемразци, а оттам създават впечатление за мъжемразци/женомразци и изобщо всичкомразци.

# 6
  • Мнения: 7 723
Аз не те разбирам! Честно! Crazy

# 7
  • Мнения: 103
Аз не те разбирам! Честно! Crazy

Рекламииии..
Именно, няма как да ме разбираш, защото не ме познаваш.. и пак ти поне си ме виждала веднъж.. а някои дори и това им липсва, обаче оттук оттам си сглобяват някаква картинка и ти лепват мъдро етикетче: о, ясен ми е тоя Mr. Green Това дразни,а друг път е забавно. Минавам на лични Whistling Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 423
Това, че не ме кефиш, не може
да ме накара да намразя мъжете.

# 9
  • Мнения: 103
Това, че не ме кефиш, не може
да ме накара да намразя мъжете.


Спокойно, то аз нали не съм и мъж, така че всичко си е по местата Whistling

ВСЕ ПАК ОБАЧЕ МОЛЯ ОБЪРНЕТЕ ВНИМАНИЕ И НА ОБЩАТА ТЕМА Mr. Green (Както някои вече направиха Wink  bouquet)

# 10
  • Мнения: 677
От къде другаде очакваш да те "познават" пишещите тук, ако не от постовете ти? Нормално е да изграждат мнението си за теб, от това което пишеш. Или очакваш 50000 жени да се юрнат към Младост да те търсят, че видиш ли, не те познавали достатъчно?!

# 11
  • Мнения: 103
Филма почна.. накратко, така е, въпросът е дали писаниците във форОма са достатъчни.. ай до, до следващите реклами hahaha

# 12
  • Мнения: 2 716
Съвсем като ущипан започна да се държиш.
Аз си съставям мнение захората ДОКАТО ги опознавам, а не СЛЕД като ми станат "ясни".
Ти кога?

# 13
  • Мнения: 677
Филма почна.. накратко, така е, въпросът е дали писаниците във форОма са достатъчни.. ай до, до следващите реклами hahaha

Достатъчни за какво? Кои са рекламите и на какво се смее емотикона от поста ти?

# 14
  • Мнения: 9 050
Да бе, иска ти се. Още много имаш да учиш от мерзавчето, за да постигнеш каквото и да било в тази област. По принцип компютърните знания, които демонстрираш от време на време, предполагат някаква диагноза ( най-мразя IT-та и програмисти да интервюирам. Всеки си е идиот по свое му. Няма модели, няма групи, няма нищо общо с нищо общо ). Но чак пък женомразец....
Мммммне казвам аз. И изобщо няма да ти гласувам в анкетата. А мрази ме!

P.S. Не само от виртуала. И от визуала не може да се прецени.

Общи условия

Активация на акаунт