Давате ли на специалните си деца продуктите на "Аква Сорс"

  • 3 112
  • 13
  •   1
Отговори
  • Добрич
  • Мнения: 757
 Има подобна тема в Хомеопатичния форум за тези продукти, но искам да разбера от нашите майчета дават ли на специалните си деца от продуктите. Споделете кои точно продукти давате, кой ви ги е препоръчал, как се отразяват на детето-физически и психически, каквото прецените.
  Ние преди една седмица започнахме прием на течни водорасли АФА и ЕМК.

# 1
  • Мнения: 1 234
Давах около 4 месеца АФА, но на капсули. Мога много да разказвам как го "излъгах" да почне да ги пие. По моя преценка му действаха добре на концентрацията, а и общото здравословно състояние. След лятна почивка, от няколко месеца, от следващия месец мисля пак да започна да ги давам. По препоръка на хомеопата. Първо ни изписа зелена енергия, но го превъзбуждаше. Когато минахме на чиста АФА нещата се успокоиха. Давала съм и коластрата, но за двата пъти, когато я спрях, се разболя почти веднага, и затова сега не смея да я започна, защото изисква допълнително финанси  newsm78 А пък и има други начини за засилване на имунитета, които са далеч по-евтини. Но АФА-та определено мисля да я давам отново. Peace

# 2
  • Мнения: 588
       Мартинче, освен подобрение на концентрацията детенцето ти беше ли по-спокойно от АФА-та. Чистата АФА на капсули ли е, защото съм чувала, че има на прах и течна.

# 3
  • Мнения: 2 232
И аз съм давала  АФА  и ЕМК на Ангел от много малък, нямаше годинка, също така почти  без прекъсване до сега коластра. ЗЕ също малко.Тъй като ги давам от много рано - нямам голяма база за сравнение преди и след това за да дам ясен отговор помагат ли или не.Но ми се струва , че имаше положителен ефект от даването им , сега понеже давам  Brain Booster  , който също е за мозъчната дейност и концентрацията ги спрях.От АФА та, се превъзбуждаше понякога в повече . Коластрата не ние спасявала от АБ или грипове, но след дълго даване , мисля, че накрая почна да действа и да закрепва положението.

# 4
  • Мнения: 588
      Deja Vu, от АФА-та се превъзбуждате, а ББ как ви действа от него не се ли превъзбуждате.

# 5
  • Мнения: 2 232
      Deja Vu, от АФА-та се превъзбуждате, а ББ как ви действа от него не се ли превъзбуждате.

Ми мисля, че по- не го възбужда.Пие ли АФА и спи 15 мин. за целия ден.ББ го давам следобед, преди да закусва и в 20 ч. е умрял за сън.Той като цяло е голям живак, та трудно улавям кое как му действа, но с такива впечетления съм останала до момента.

# 6
  • Мнения: 1 234
       Мартинче, освен подобрение на концентрацията детенцето ти беше ли по-спокойно от АФА-та. Чистата АФА на капсули ли е, защото съм чувала, че има на прах и течна.
Не мога да преценя дали е от АФА-та или от хомеопатичното лечение, което беше по едно и също време, но имаше ефект. Както сме казвали много пъти, когато даваме много неща, не можем да определим от кое точно е ефекта. Важното е, че и двете са подействали добре. Длъжни сме да пробваме - различните хранителни добавки и витамини действат различно на отделните деца. При едни се превъзбуждат от АФА, други от ЗЕ, трети - от ББ, а някои - дори от обикновени витаминни препарати. Няма как да разберем преди да сме пробвали.
Сладко пате, АФА-та е в две разновидности - течна и на прах, в капсули. Аз давах втората, защото така ми я изписа хомеопата. По една капсулка дневно, но имай впредвид, че добавките, които действат на концентрацията, трябва да се дават най-късно до обяд. Аз я давах сутрин, след закуска. Имам позната мама, която даваше повече от 5-6 месеца течната АФА и беше много доволна, относно концентрацията, и тя не беше забелязала превъзбуждане. Съветвам те да започнеш с по-малки дозировки  Peace

# 7
  • Мнения: 588
      Благодаря на Мартинче и Дежа Ву за инфото. HugИ аз така мислех да направя - да започна с малки дози,  докато улуча подходящата дозировка за нея. Така ме посъветва и дистрибутора на Аква сорс.

# 8
  • Мнения: 3 537
Давах и на двете,даже съм дистрибутор,но малката продължаваше да си боледува и ги спрях.То и без това и ги давах с голям зор.И при голямата не видях някакъв голям ефект и в момента не пие нищо.По-нататък може пак да пробваме. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 425
Цяла зима съм давала на моите деца и всяка зима. При нас действа. По-рядко се разболяваха. Цяла зима им давам всяка сутрин по една зелена енергия. А като видя че примерно са на разболяване и на обед. Давала съм им също и коластра и ензими+водорасли.
Превъзбудени и неискащи да спят са когато им дам след 17 часа. Никога не давайте след този час. Иначе и аз съм дистрибутор, но само за това че да мога да ги поръчвам по-евтино, иначе не съм поръчвала на други хора, само за себе си.

# 10
  • Добрич
  • Мнения: 757
 Аз миналата събота започнах да давам АФА/по 1/2 капкомер сутрин/, на другия ден вдигна температура, хомеопатката ми каза да направя приемите 3 пъти на ден, на другия ден вече бяхме добре. Зелената енергия наистина превъзбужда, затова ние пием АФА и засега не съм забелязала да има промяна в поведението му/да чукна на дърво/.

# 11
  • Мнения: 3 537
Иначе и аз съм дистрибутор, но само за това че да мога да ги поръчвам по-евтино, иначе не съм поръчвала на други хора, само за себе си.
И аз така.Само на нас и на майка.

# 12
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
И аз давам и съм давала миналата зима и на двете коластрата. Мното съм доволна, не ми боледуваха изобщо, или ако се е случвало е било за крътко време. Просто по-бързо ими минаваше. Като ги спрях не са ми боледували. Една капсула разтворена във вода и слагана като капки в нослето спира веднага хремата. Но като спрат секретите се капва още два три дена в нослето.

# 13
  • Мнения: 798
И аз съм давала. Коластра, ЗЕ и течна АФА. ЗЕ така и не успях да го накарам да я пие под никаква форма, нито в мляко, нито в сок, нито в нищо. С нея се отказах. Коластрата я давах упорито няколко месеца. Пак се разболяваше, но минаваше някак по -леко. В началото на лятото реших да спра всичко и да видя как ще е детето. От началото на годината е боледувал два пъти, като само в зимния период съм давала АБ. С лятното боледуване се оправихме без АБ.От Течната АФА дадох 2 опаковки. Някои сутрини ги пропускахме. Като цяло голям ефект не съм видяла относно концентрацията, но не се превъзбуждаше повече. То ако стане повече от това, ще луднем. В момента не давам нищо. Колебая се.

Общи условия

Активация на акаунт