Пет неща, които не понасям у ... любимия

  • 6 166
  • 145
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 671
Подтикната от един интересен разговор между Бу и Естер в една друга тема, се престрашавам да ви поканя да споделите  пред форумното общество.

Ето моите пет неща:

1. Винаги иска бели чорапи в най-неподходящия момент - когато си пия кафето сутрин
2. Когато се храни с вилица, захапва със зъби връхчето й, от което се издава специфичен звук
3. В две трети от случаите не пуска водата след малка нужда
4. След като се обръсне, остават косъмчета по мивката
5. Вдига ме от компютъра, когато ми е най-интересно във форума.

# 1
  • Мнения: 2 070
1. понякога е голям заплес.
2. понякога се инати или засяга, горделивост някаква дето понякога адски мн ме дразни
3. някои неща ги върши доста бавно
4. прави или казва неща понякога с цел да се хареса, не пред хората, не парадира, по-скоро пред мен, не мога да го обясня, просто понякога се държи се едно да не се изложи..пък аз съм от тези дето никога не натяква, тоест не аз съм го предизвикала това поведение...
5. чакай да го измисля....трудно казва Не на разни приятели и хора за разни услуги и какво ли не...това ме дразни като се замисля, да...

# 2
  • Мнения: 3 423
Егати гнусавата тема.

# 3
  • Мнения: 2 070
Пусни за пет неща, които обожавам в любимия де.

# 4
  • Мнения: 2 212
Чувствам се морално отговорна за 'раждането' на темата, затова ще отговоря. Честно  Mr. Green

1. Стои прекалено много пред компа. /смекчаващи вината обстоятелства - и аз не му отстъпвам/;
2. Когато му говоря докато е на компа, слуша с половин ухо и повтаря автоматично 'добре'. /смекчаващи вината обстоятелства - и на мен ми се случва/;
3. Когато каже - идвам до 10 минути го разбира в близките плюс, минус 20, а това е адски изнервящо за швейцарски часовник като мен; /смекчаващи вината обстоятелства - няма!!!/;
4. И на 4 метра широко легло да спи, пак ще спи в поза такава, че за другия (мен в повечето случаи  Mr. Green) не остава място и той се крепи на някакви си 20-30 см.  /смекчаващи вината обстоятелства - много е сладък докато спи така/;
5. Когато има гръмотевици и буря не разбира страха ми, а се тревожи за липсата на интернет после  /смекчаващи вината обстоятелства - моя нет след буря никога не спира!/; Mr. Green

# 5
  • Мнения: 9 050
1. автомобилът му
2. автомобилът му
3. автомобилът му
4. автомобилът му
5. автомобилът му.

Смекчаващи вината обстоятелства няма и не може да има!!! Италианска кола не прощавам никому!!!

# 6
  • Мнения: 677
И за едно не мога да се сетя, без майтап!
Но пък тя може за 50, сигура.

П.П. Все си мислех, че няма "подходящ" момент за бели чорапи.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 750
Ооо, колко актуална е тази тема за мен, ама малко са ми 5...

От 1 до 5 -  World of warcraft - ей тази игра е над всичко, целият му свят се върти около нея. Няма лошо, всеки си има някакви пристрастености, ама неговата вече е болест. Сигурно нямаше да ме дразни толкова, ако не трябваше и режимът на детето да се съобрзява с това  ooooh!

# 8
  • Sf
  • Мнения: 808
Ако откриете 5 неща, които не понасяте у любимия, какво тогава правите с него?!

Майка ми казваше, ако харесваш един мъж как мирише и го гледаш спокойно, когато се храни, това е мъжът за теб.

5 неща... Преди месеци имаше тема за 10 неща. Момичета, не е добре това...

# 9
  • София
  • Мнения: 1 750
А като са повече от пет дори.... никак не е добре, права си  Tired

Майка ми казваше, ако харесваш един мъж как мирише и го гледаш спокойно, когато се храни, това е мъжът за теб.

Само това, обаче също не е достатъчно...

# 10
  • Sf
  • Мнения: 808
Разбира се. Но това е първото и основното. Може да е Принц Албърт и да има най-добрата професия, най-хубавата къща и да те обожава, но ако не ти мирише добре в естествен вид и не го понасяш, докато се храни.... Нали  Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 1 750
Първото и основното вече отдавна минаха, ама пак не са ми достатъчни... нещо повече за душата искам аз  Wink

# 12
  • Sf
  • Мнения: 808
Дааа...За душата или за радостта на ума и сърцето може би... Задоволяване на потребностите ти за разбиране, споделяне на мисли без глас, общуване и много смях.

Tatalina  Heart Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 1 750
А, а, именно, за това става въпрос. Но това само жена може да го разбере...

Кроасания, ша ни бият, май на чат го обърнахме... Hug

# 14
  • Sf
  • Мнения: 808
А, а, именно, за това става въпрос. Но това само жена може да го разбере...

Кроасания, ша ни бият, май на чат го обърнахме... Hug

Не, оправяме темата! Не трябва да споделяме според темата, а да поправим стореното, нали  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт