Пак за тази Дева против стрии?

  • 1 033
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 254
Мами искам да ви питам, дали може да се ползва тази Дева против стрии по време на бременност? С първото детенце ползвах за малко накрая, обаче беше нещо по различна? Само опаковката ли са сменили или и някоя съставка? Мерси предварително.

# 1
  • Мнения: 17 401
Аз ползвах.

# 2
  • Мнения: 1 896
Ползвах Дева,но без особен ефект.Появиха ми се стриии,които успях да позалича до известна степен с кремчето на Мустела за появили се вече стрии.
Моят съвет е да използваш Мустела.По-скъпо е,но е по-ефикасно!  Peace

# 3
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
На опаковката на Девата не пише ли дали става за бременни newsm78.Но и аз залагам на Мустелата Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 902
И аз ползвах през цялата бременност. Нямам стрии, но не знам дали се дължи на него. Във всички теми ще прочетеш, че появата на стриите е строго индивидулна и в малка степен се повлиява от кремчетата. Но...УСПЕХ Hug

# 5
  • Мнения: 2 199
На опаковката на Девата не пише ли дали става за бременни newsm78.Но и аз залагам на Мустелата Peace

не пише точно дали става за бременни или не  newsm78
но пише "Появата на стрии е свързана с нарушаване на строежа на дермата,...образуват се след рязко увеличаване на теглото-при бременност...." значи става   bouquet

# 6
  • Мнения: 2 725
И аз използвах Дева и нямам нито една стрия,но не знам дали тя помогна или просто защото корема ми беше много малък,и кожата ми не успя да се разтегли рязко и драстично.Иначе започнах да се мажа от 5-ия месец до края всеки ден по веднъж.

# 7
  • Станимака
  • Мнения: 123
 Купих си Дева, но мазах много малко с нея, защото трудно се разнасяше.
 Почти с нищо не съм се мазала и нямам нито една стрия. Всичко е "до кожа", ако е склонна към образуване на стрии с нищо не може да го предотвратиш. Приятелка, която в момента е бременна измаза всичко , което можа да намери за стрии и пак и се появиха по тялото. Но въпреки всичко трябва да пробваш поне за собствено успокоение.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 246
А за вече появили се стрии, ама едва забележими какво да използвам? Дайте повече инфо и за двата-Дева и Мустела- качество, консистенция, цени.
Благодарско предварително.

# 9
  • Мнения: 254
Благодаря на всички имам яснота:)))

# 10
  • Мнения: 19 272
след спуканите венички,от които се оплакват много мами,ползвали Дева против целулит,не бих ползвала никакъв техен продукт,пък камо ли по време на бременност.

# 11
  • София
  • Мнения: 5 079
Може, но нещо хич не съм очарована от този продукт. Използвах Ейвънския крем против стрии. Незнам дали вследствие на това или чиста проба късмет, но не ми се образува нито една. Peace

# 12
  • Мнения: 7 947
Ползвала съм я, но не съм доволна! На подобна цена е маслото на Икаров, което е 100 пъти по-добро!

Общи условия

Активация на акаунт