фирма за изработване на спалня и гардероб

  • 4 243
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 88
Здравейте! Някой поръчвал ли си е да му изработят гардероб и спалня по индивидуален проект? Качествени ли са, в коя фирма и колко излизат? Харесала съм си едни италиански, но са ни много скъпи. Искам по техен модел да си направя спалнята, но не знам в коя фирма.

# 1
  • Мнения: 3 251
marella , не споменаваш за кой град става дума.

# 2
  • Мнения: 88
Става въпрос за София. ooooh!

# 3
  • София
  • Мнения: 639
аз мога да ти препоръчам един дърводелец, работи много добре на нас ни прави портманто, ама съм виждала много неща правени от него и мога да кажа че се справя отлично, прави всякакви неща без ограничения има и добър асортимент от цветове

# 4
  • София
  • Мнения: 6 145
korNeliq би ли ми пратила и на мен координатите му!

# 5
  • Мнения: 143
на нас ни направиха спалня с гардероб, скрин,антре,кухня и холна секция-по индивидуален проект и всичко струва 3500лв

# 6
  • Мнения: 4 970
аз мога да ти препоръчам един дърводелец, работи много добре на нас ни прави портманто, ама съм виждала много неща правени от него и мога да кажа че се справя отлично, прави всякакви неща без ограничения има и добър асортимент от цветове
А може ли да пуснеш снимки на портмантото Praynig

# 7
# 8
  • Мнения: 4 970
МНого си бърза GrinningБлагодаря ти за снимката  bouquetНа мен не ми трябва нещо претенциозно, но ми трябва да се изработи по мои размери, 4е са нестандартни.Кажи моля те къде и как да намерим въпросният майстор, а също така на какви цени работи( горе-долу)

# 9
  • София
  • Мнения: 639
И аз се учудих от бързината си  Mr. Green
Ами това ми струваше 290 лв всичко
той работи с твой размери и прави наистина това което искаш стига да му обясниш както трябва  Grinning

# 10
  • Мнения: 685
И аз интересувам от майстора  Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 2 079
korNeliq,
Може ли и на мен да изпратиш координатите на този майстор?
Благодаря предварително!   bouquet  bouquet Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 78

Изглежда добре направено
Би ли ми изпратила и на мен координати на този майстор

# 13
  • Мнения: 88
korNeliq, благодаря ти за информацията. Може ли и на мен да ми изпратиш координатите?

# 14
  • София
  • Мнения: 639
момичета моля ако на някой съм забравила да изпратя координатите да ми пише на ЛС

Общи условия

Активация на акаунт