ЗАПЕК-помогнете!!!

  • 2 315
  • 35
  •   1
Отговори
От 3 дни малкият има запек,ака само вечер и то като му бръкна със сапунче в дупето.Знам че не трябва,защото ще се научи да ака по този начин,преварявах овесени ядки но не помогна,вие какво ще ме посъветвате,много се мъчи горкичкия-надува се пръцка ръмжи но не се получава освен със сапунче Sick.Какво да правя кажете Sad

# 1
  • Мнения: 1 897
С какво мляко го храниш?
/Предполагам,че не го кърмиш,защото иначе не би трябвало да имате такъв проблем./
Възможно е да се запича от млякото или от капките срещу колики/ако му даваш такива/.

# 2
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
На нас преди седмица ни изписаха хомеопатични капки Ентерокинд,защото нито дуфалак,нито чая на Блевит Л ни помогна.

# 3
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Сега видях,че синът ти е много малък.Посъветвай се с лекар.Успех! Hug

# 4
  • Мнения: 222
На вашата възраст не трябва да му даваш  вода от овесени ядки.И ние бяхме като вес,даже и с дни не ходеше,но бяхме на АМ.Сменихме млякото и всичко се оправи.Ако не е на кърма опитай да му смениш млякото.

# 5
  • Мнения: 353
И ни бяхме така когато бебо беше на дни. Това е от кърмата ако ти ядеш неподходящи и спичащи храни се отразява и на него. Аз му давах чай на Блевит с киви и му помогна много бързо препоръча ми го педиатърката.

# 6
  • Мнения: 179
и аз мисля че е от млякото пробваи да го смениш също може да стане като му пъхнеш термуметъра в дупето.

# 7
  • Мнения: 145
мамче,ние бяхме със същия проблем и в продължение на едим месец акахме само с термометър,но една жена ми каза да пробвам със зехтин(преварен)сутрин преди ядене по около 5 до 10 капки или една много малка кафена лъжичка.И О! Чудо подейства,вечерта се изходи сам самичък.Успех

# 8
  • Мнения: 179
успех дано сме ти помогнали

# 9
Мерси на всички,ще опитам с зехтина- ruslana имаш предвид от преварен на водна баня нали?И колко пъти се дава зехтина еднократно ли?Може ли обикновенно олио? А относно храненето сме на кърма и дохранване с NAN1 ще опитам със зехтина и ако не подеиства ще сменя АМ,но тои е на него от болницата и за малко го смених с FRISOLAK сега е пак на NAN1 newsm78

Последна редакция: пт, 07 сеп 2007, 15:07 от mama dany

# 10
  • Мнения: 4 111
Имаше скоро тема за зехтина. Намерих я http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=219615.0;all ; става дума за зехтина против колики, но поне ще разбереш как се дава.
Не давай отвара от овесени ядки! Нан 1 запича повечето бебета, имахме същия проблем, сменихме млякото.

# 11
  • Мнения: 204
Мерси на всички,ще опитам с зехтина- ruslana имаш предвид от преварен на водна баня нали?И колко пъти се дава зехтина еднократно ли?Може ли обикновенно олио? А относно храненето сме на кърма и дохранване с NAN1 ще опитам със зехтина и ако не подеиства ще сменя АМ,но тои е на него от болницата и за малко го смених с FRISOLAK сега е пак на NAN1 newsm78

Щом си и на кърма хапвай ти разхлабващи храни - сини сливи, праскови, овесени ядки.

# 12
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Ако пие водичка му дай малко топла водичка преди хранене - на моя бебо много му помагаше  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 300
Пробвай със масаж на коремчето по посока на часовниковата стрелка няколко пъти дневно!

# 14
  • Мнения: 4 451
НАН запича наистина. Разреших си проблема едва, когато преминахме на Нутрилон.
Това със зехтина е много ефикасно. Овесена вода не давай, че съдържа глутен, много ти е малко бебчето, да не му докараш някоя алергия.

Общи условия

Активация на акаунт