нещо за апетит

  • 641
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 82
Дъщеря ми е на 9г. Неиска да яде почти нищо! Менюто и се състои само от млечна салата и таратор.Никакви плодове,никакво месо-за манджи да не говорим.Пробвах с различни витамини-нищо не става.В момента пие АктаВит но резултат за сега няма. Ако заете нещо за апетит пишете ми.

# 1
  • Мнения: 43
Само любов.Оставете я да яде каквото иска и когато го поиска.Имам син на 9 години от както се е родил до сега е така.Много мъка беше ( витамини,хапчета) Обичайте детето си и му се радвайте,то гладно няма да се остави.От както престанах да насилвам сина си да яде, похапва от време на време и от тогава не е боледувал.

# 2
  • Мнения: 3 410
Наистина много любов и спокойствие в очите на родителите е основното, но и пчелното млечице е много добро за апетита в комбинация с лъжичка мед сутрин. Като бях малка ме водеха на планина, заради подобно злоядство и така ми се отвори апетитът #Cussing outче сега не мога да се спра.  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 858
"Апетон"- пчелно млечице+ витамини. Резултата е добър можеш да пробваш а и не е скъпо, около 3/4 лева е.

# 4
  • Мнения: 237
До 10-11 години съм била много, много злояда. На една по-дълга почивка са ме оставили да се храня с 14 годишния ми лаком братовчед от една чиния. Естествено първите дни нищо не оставало за мен, но никой не тичал да ме дохранва и съм си оставала гладна. Оттогава имам завиден апетит. Родителите ми се чудят защо са изхабили толкова нерви навремето.

# 5
  • Мнения: 526
Моето момче което е на 6г е така, днес сме на две палачинки и една ябълка, т.е. обед и следобедна закуска въобще няма. Само като отидем на село му се дояждо по нещо. Ние не прекаляваме с вафлите и сладкото по една на ден. От край време е така.

# 6
  • Мнения: 82
много благодаря за съветите, а с пчелното млечици ще започнем още утре

# 7
  • София
  • Мнения: 1 825
Ще ти отговоря на лични.

# 8
  • Габрово
  • Мнения: 94
Всички са прави. Остави детенце да яде каквото иска, но само в определените за ядене часове. И в никакъв случай не го насилвай, хайде сега едно за мама и пр. Освен това има едно сиропче от което аз съм много доволна - Kidi, само че е около 12 лева. Чудесно е. Не се притеснявай, това са "грешки на растежа". Успех!!!

# 9
  • София
  • Мнения: 3 688
Моя син е доста по-малък,но когато нямаше апетит му давах Саностол-чуден ефект.Чая Бебезан също добре му се отразява.

# 10
  • Мнения: 2 211
Май нищо не помага. Три години се боря с това. Яде единствено, когато е беснял много на вън, за това гледам да му осигуря повече физически натоварвания. Има няколко ястия които харесва и ги приготвям по - често.

# 11
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
И аз съм за пчелно млечице. Децата в нашето семейство, вкл. аз, бяхме така. Много трудно беше с яденето и все едни слаби към кльощави ходехме. От апитонина има полза. Пробвай  Peace

# 12
  • Мнения: 5 595
Запиши я нещо да спортува или на танци някакви,да изразходва повече енергия и да има повече физически натоварвания.Но не насилвай детето да яде!Успех!

Общи условия

Активация на акаунт