Бебка е с разстройство !

  • 430
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 555
Здравейте майчета,
 бебка е с разстройство и незнам какво да правя. Не искам да се обаждам на лекаря ни, защото той е от тези които дават сокчета на 30 ден и затова го използваме само за слагането на ваксини, така че се обръщам към вас за съвет ! Малката си пълни памперсите редевно, но акото е като нектар от праскова! Само да уточня, че има от няколко дни ужасни колики, ама наистина ужасни щом и аз плача с нея като я гледам как се гърчи. И си мислех, че може да е от тях това разстройство  newsm78 страх ме е да не се обезводни, не давам вода, а другата седмица ще я водя на контролен преглед и ваксина и тогава ще видим как наддава !
Благодаря ви предварително !   bouquet

# 1
  • Мнения: 96
Попива ли акото в памперса? А коликите може би са от разстройството. По-добре я заведи на лекар. Ако е силно разстройство сигурно ще трябва да и дадеш някакъв медикамент и сироп против обезводняване. Много майки съветват и по- често кърмене при разстройство, но аз бих завела детето на лекар.

# 2
  • Мнения: 8 242
Сигурна ли си, че е разтройство? По колко пъти на ден е? Обилно ли е?
Ти да си яла нещо различно?

# 3
  • Мнения: 301
За разтройство се дава Ентерол по принцип, но и моя съвет е да заведеш беба на лекар.
Също така разтройството не е опасно ако не е съпроводено с висока Т, слуз или кръв.

# 4
  • Мнения: 1 555
Разстройството стана зелено. Не е на често, но все пак си е водно. Попива в памперса.
 А коликите са страшни и аз го обяснявам с тях newsm78 В понеделник ще я заведа на лекар, но дано до тогава да се е оправила, защото не мога да си представя на 25 дневно бебе да се дават лекарства! Вече си мисля да не е настинала #Crazy ще изперкам тотално !
Благодаря ви за отговорите !

Общи условия

Активация на акаунт