Добър бракоразводен адвокат от Варна

  • 19 400
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 303
Здр., майки от Варна.
Препоръ4айте ми добър адвокат от Варна,специализиран в бракоразводните дела.
Искам да е мъж,и да не взима косми4ески хонорари от порядъка на 400 лв. и отгоре.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 748
Е-е-е-е, като искаш да е мъж  Thinking, много ме сумнисва, че точно тук ще ти помогнем. За нас еквивалент на добър бракоразводен адвокат във Варна е Пела, а тя си е жена отвсякъде  Mr. Green, така че...  newsm78

# 2
  • Мнения: 2 655
адв. Митко Гроздев
604 363
адв. Герман Германов
606 306
Тези двамата знам, че ще свършат работа.
Бракоразводни добри адвокати за мен са само жените. Те могат да ти влязат в положението и да ти защитят правата.

адв. Рачева
адв. Жожева
адв. Зеленкова
Координатите от лех.бг

# 3
  • Мнения: 303
Благодаря ти,Пела!
Имайки предвид факта,4е ти си от тази гилдия,ти имам пълно доверие относно цитираните адвокати.
А това,4е искам мъж да ми защитава интересите си е ли4но мое мнение и предпо4итание.
Ходих при няколко адвокатки,но с4итам,4е най-дпбрите в тази професия,т.е. в тази 4аст на правото са мъжете и освен това, като 4е ли те имат по-голяма тежест в съда.Изхождам от факта,4е пове4ето съдии са мъже.

# 4
  • Мнения: X
Outta Joint
Ходих при няколко адвокатки,но с4итам,4е най-дпбрите в тази професия,т.е. в тази 4аст на правото са мъжете и освен това, като 4е ли те имат по-голяма тежест в съда.Изхождам от факта,4е пове4ето съдии са мъже.

 ooooh!
Личи си,че си нямала работа с адвокати и съдилища!
Тук изобщо няма значение дали е мъж или жена.Става дума за добър и не толкова добър адвокат.
При мен пък се е получавало обратното.Имала съм голям опит с адвокати,не само по развода.По доволна съм от жените.Поне тези с които съм си имала работа,винаги са печелили делата.Имат по-богат речник и повече говорят в съда.При мен се е получило обратното на твоето твърдение,но не съм стигнала до генералното умозаключение,че жените са по-добри.
Но за развода определено една жена само може  да те разбере.И да приеме присърце проблема ти.Мъж няма как да трогнеш,защото са от другата страна.Не става дума за всички,говоря по принцип.
А пък за съдиите.И там вече има много жени.Даже мисля ,че са по равно с мъжете.А пък при мъжете съдии,жените адвокати са им слабост.Имам чувството,че не могат да им отказват. Laughing
Може на вещите в тази област да им стане смешно моето мнение,но това ми е наблюдението от 3-те адвокатки с които съм имала работа. Laughing

Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 11:11 от Анонимен

# 5
  • Мнения: 2 655

Във ВРС няма мъж съдия по брачни дела, само жени са и то моми. Едната е женена, много опитна и добра. Тя е и председател на брачно.
За жените и мъжете. За целият си стаж съм работила само с мъже. Смея да твърдя, че не им пука за клиентите си. Пука им само за хонорара и като го вземат са най-щастливи. Немарливи са, към делата и интересите. Гледат през пръсти на работата си, а като ги настъпиш в с.з. се огъват лесно. Не мога да ти препоръчам брак. адвокат които е супер и е мъж.

Но за адв. жени, които съм писала по горе ... просто нямам думи. Все още като видя едната, която ми е любимка от студентските години оставам да я гледам в зала, как си води процеса и как разпитва, всеки път и се възхищавам. Тя е истински професоиналист и невероятен човек. Познавам я от близо. Само, че хонорарите са и огромни.

Право е момичето пред мен, вземи си жена. Ни раждаме, кърмим, отглеждаме и храним децата, като ги боли или са зле викат "мама", а не тати. Обичат повече нас, а и ние им даваме безрезервно любовта си. Само една жена, която е в твоето положение може да ти съчувства и да те разбере. Да ти обясни какво и как те чака и да се опита да ти защити интересите в развода. Не мъж, но все пак ти избираш. После ще пишеш как е минало и дали си останала доволна от мъжете в с.зала.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 493

За жените и мъжете. За целият си стаж съм работила само с мъже. Смея да твърдя, че не им пука за клиентите си. Пука им само за хонорара и като го вземат са най-щастливи. Немарливи са, към делата и интересите. Гледат през пръсти на работата си, а като ги настъпиш в с.з. се огъват лесно. Не мога да ти препоръчам брак. адвокат които е супер и е мъж.

Право е момичето пред мен, вземи си жена. Ни раждаме, кърмим, отглеждаме и храним децата, като ги боли или са зле викат "мама", а не тати. Обичат повече нас, а и ние им даваме безрезервно любовта си. Само една жена, която е в твоето положение може да ти съчувства и да те разбере. Да ти обясни какво и как те чака и да се опита да ти защити интересите в развода. Не мъж, но все пак ти избираш. После ще пишеш как е минало и дали си останала доволна от мъжете в с.зала.
От малкото ми опит по съдилища и процеси - съм останала със същото впечатление - накрая на моето дело адвокатът ми /мъж/ гледаше просто да приклячи по бързо и да му се махна от главата, даже взе да ме кандардисва да се навия на по-ниска издръжка за детето само и само да сключим извън съдебно споразумение за издръжката. Така, че сега бих си наела жена - която наистина знае, че с 50 лв - издръжка от бащата /при положение че доходите му са над 1000/ дете не мога да гледам  Peace

# 7
  • Мнения: 2 655
... накрая на моето дело адвокатът ми /мъж/ гледаше просто да приклячи по бързо и да му се махна от главата, даже взе да ме кандардисва да се навия на по-ниска издръжка за детето само и само да сключим извън съдебно споразумение за издръжката.
Ето за това писах. Ами 56 лева са памперсите на малката ми дъщеря. Само пампите, а козметиката, кремчето за дупето, мокрите кърпички, сокчета, вода-специална и т.н. и т.н. на дали този мъж ще знае и ще ти съчувства затова каво ти предстой.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 999
...А пък при мъжете съдии,жените адвокати са им слабост.Имам чувството,че не могат да им отказват. Laughing

Абсолютно си права  Mr. Green освен ако не са женомразци де...   Naughty

Пела, ти направо ме замисли с поста си  Thinking и си права за повечето неща. Има обаче и друга гледна точка: Аз предпочитам да имам мъж с/у мен основно защото жените понякога влагат прекалено големи емоции и губят реална представа за това какво могат и какво не могат да постигнат. Мъжете са някак по-умерени и е по-малко вероятно да водиш дълги и безсмислени битки с тях.

# 9
  • Мнения: 215
адв. Митко Гроздев
604 363
адв. Герман Германов
606 306
Тези двамата знам, че ще свършат работа.
Бракоразводни добри адвокати за мен са само жените. Те могат да ти влязат в положението и да ти защитят правата.

адв. Рачева
адв. Жожева
адв. Зеленкова
Координатите от лех.бг

За ЖОЖЕВА ЗНАМ, ЧЕ СЕ СЛАВИ КАТО НАЙ-ДОБРАТА В БРАКОРАЗВОДНИТЕ ДЕЛА, ПРЕДИ ТОВА БЕШЕ ЗЕЛЕНКОВА, НО ТЯ ВЗЕМА МАЙ ВЕЧЕ ДОСТА ПАРИ, А И КАТО ЧЕ ЛИ Е НА ДРУГО ПОПРИЩЕ. Питайте една жена от този форум, чийто адвокат й беше Жожева, накрая и апартамента остана за мъжа й и споразумение подписаха, което незнам дали беше в нейна полза. Има случаи и случаи, в едни адвоката е добър, в други лош, в зависимост от ситуацията. Защо не отидеш да послушаш в заседателната зала изброените адвокати и сама да прецениш?

# 10
  • Мнения: 215
Каля, но все пак не те съветвам да вземаш мъж за адвокат по изброените от Пела причини /права е за съжаление/

# 11
Ами какво да Ви кажа родители, ако имате да си платите на Жожева 1500лв хонорар-добре
На скоро имаше случай в който тя беше страна на мъжа по делото, искаха да отнемат детето от майката,изсипаха сто тона помия в съда, Жожева беше назначила на тримата съдебно психологична експертиза, а ма на края нали знаете българската поговорка  Laughing"Който гроб копае, сам в него пада" Grinning, та да си дойдем на думата, вместо да защити довереника си тя му на тресе психопатия, е сами можете да си извадите извода до колко може да Ви бъде полезна и до колко може да оправдае средствата Ви.
Хонорара на адвоката от страна на майката беше около 200лв, та по въпроса за хонорарите:
адвокатски хонорар 1500лв - 1 губи делото и 2 натриса на довереника си заболяване
адвокатски хонорар 200 лв- ПЕЧЕЛИ ДЕЛОТО СРУЩУ ЖОЖЕВА.
КАКЪВ Е ИЗВОДА?????????????????[/b Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 12
  • Мнения: 215
Ами какво да Ви кажа родители, ако имате да си платите на Жожева 1500лв хонорар-добре
На скоро имаше случай в който тя беше страна на мъжа по делото, искаха да отнемат детето от майката,изсипаха сто тона помия в съда, Жожева беше назначила на тримата съдебно психологична експертиза, а ма на края нали знаете българската поговорка  Laughing"Който гроб копае, сам в него пада" Grinning, та да си дойдем на думата, вместо да защити довереника си тя му на тресе психопатия, е сами можете да си извадите извода до колко може да Ви бъде полезна и до колко може да оправдае средствата Ви.
Хонорара на адвоката от страна на майката беше около 200лв, та по въпроса за хонорарите:
адвокатски хонорар 1500лв - 1 губи делото и 2 натриса на довереника си заболяване
адвокатски хонорар 200 лв- ПЕЧЕЛИ ДЕЛОТО СРУЩУ ЖОЖЕВА.
КАКЪВ Е ИЗВОДА?????????????????[/b Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

Не винаги прехвалените адвокати са подходящи за всички случаи, това че си е създала някакво име не значи, че върши по-добра работа. Аз също съм против тези завишени хонорари - ами нека всеки да взема според работата си  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт