Майки от Бургас и на юг от Бургас - помагайте за кухня!

  • 3 105
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 999
Трябва да обзаведа кухня в Царево, но не знам към коя фирма да се обърна. Моля да ми помогнете с информация, да покажете какво са ви направили и на каква цена. Хайде, морски майки, време е да се развихрите!

# 1
  • London, baby
  • Мнения: 800
baibibi, едни мои познат си прави стая от тази фирма, но му бяха познати. Сега виждам в сайта, че пише обзавеждане за хотел, магазин и офис. Цялата стая + матрак - 1300лв.Сайта е този - http://www.lida.bg/nie.htm Излязло е евтино, дано съм ти била от полза!!!  Hug

Последна редакция: пт, 07 сеп 2007, 22:25 от viessmanka

# 2
  • Мнения: 3 251
baibibi , ако не си се ориентирала към дърводелец или фирма, мога да ти пусна телефоните на фирма "Ванерджи"- правиха кухнята на мои близки-доста голямо обзавеждане и много добре изработе, струваще около 2 000 лв.
На лични мога да ти обясня и офиса им къде се намира.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 225
Делта F груп. Правиха цялото обзавеждане на една колежка - кухня, 2 детски, спалня, хол. Много е доволна. Не мога да ти дам координати, освен че цеха се помещава в Айтос, а имат фирмен магазин някъде на ул.Сливница в Бургас. Успех!  Peace

# 4
  • Мнения: 863
темата ми идва тъкмо навреме... Hug
ще я следя Peace

# 5
  • Мнения: 8 999
baibibi , ако не си се ориентирала към дърводелец или фирма, мога да ти пусна телефоните на фирма "Ванерджи"- правиха кухнята на мои близки-доста голямо обзавеждане и много добре изработе, струваще около 2 000 лв.
На лични мога да ти обясня и офиса им къде се намира.

Сапфира, тепърва ми предстои да се ориентирам - нямам никаква представа от фирмите в района на южното черноморие, така че всяка информация ще ми бъде добре дошла. За съжаление, като разровя в интернет, попадам все на софийски или пловдивски фирми, а съм сигурна, че дори и в самото Царево има добри мебелисти, които предлагат и добри цени.
Не познавам добре нито Бургас, нито околните градове, така че ще бъда благодарна ако ми давате точни адреси и най-вече телефони!

# 6
  • Мнения: 1 893
Препоръчвам ти да се спреш на бургаска фирма-и цените и майсторите са по-добри, а и изборът е по-голям. А ако искаш мога да ти пусна на лични снимки на мебелна фирма "Фагус".

# 7
  • Мнения: 648
    Препоръчвам ти мебелно студио "М2М", ул. "Кирил и Методий" 55 Б,
056/820104, 0898/549 900, първо защото обзаведоха целия ни апартамент, второ защото работят в срокове и качествено и трето, не на последно място -Милен,проектира уникални неща Peace

# 8
  • Мнения: 215
    Препоръчвам ти мебелно студио "М2М", ул. "Кирил и Методий" 55 Б,
056/820104, 0898/549 900, първо защото обзаведоха целия ни апартамент, второ защото работят в срокове и качествено и трето, не на последно място -Милен,проектира уникални неща Peace
Милен проектира и обзаведе целия ни апартамент, в срок и на достъпни цени. Много съм доволна. Препоръчвам ти го и аз. Peace

# 9
  • Мнения: 8 999
Препоръчвам ти да се спреш на бургаска фирма-и цените и майсторите са по-добри, а и изборът е по-голям. А ако искаш мога да ти пусна на лични снимки на мебелна фирма "Фагус".

Не само снимки, но и координати!

Дида, Надеждица, благодаря!

Много е трудно да обзавеждаш жилище от разстояние, затова търся наистина проверени фирми, на които мога да разчитам, а не като отида после, да установя, че изпълнението няма нищо общо с първоначалните идеи.

# 10
  • Мнения: 1 893
Снимки ще ти пусна утре, че са ми на служебния компютър. Координатите за жалост съм затрила, но ако харесаш снимките, ще мина да запиша телефона(или ще пратя мъж ми  Laughing )

# 11
  • Мнения: 8 999
Къде сте южно морски майки?

# 12
  • Мнения: 1 893
Къде сте южно морски майки?

Не съм те забравала, но имам проблем с намирането на снимките. Обаче открих телефона, дано още е валиден: 0898 314 833-Фагус

Общи условия

Активация на акаунт