Историята с отвлечената Маделин

  • 79 042
  • 1 206
  •   1
Отговори
  • Мнения: 326
Чух  по новините, че в изчезването на 4 годишното момиченце са заподозрени родителите и по точно майката. Ето малко инфо за детето http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=2653&sectio … =5&id=0002401

http://www.youtube.com/watch?v=HQCDricyoXE&NR=1

# 1
  • Мнения: 1 952
Когато казах аз преди 2 месеца, че в тази история има нещо гнило, ССФ ме нарече безчувствен звяр, който не страда за горките родители Thinking

# 2
  • Мнения: 326
Когато казах аз преди 2 месеца, че в тази история има нещо гнило, ССФ ме нарече безчувствен звяр, който не страда за горките родители Thinking

Ох, същото казах на мъжа ми. Заявих му, че майката има пръст в тази работа, а той каза, че гледам много "От местопрестъплението".

# 3
  • sf
  • Мнения: 10 081
е с къв акъл са оставили 3 !!! малки деца сами, за ходят по заведения?
и от друга страна кой ли зане какво точно е станало

# 4
  • Мнения: 6 991
Когато казах аз преди 2 месеца, че в тази история има нещо гнило, ССФ ме нарече безчувствен звяр, който не страда за горките родители Thinking
Мхм. Аз също бях на твоето мнение, някои неща в сайта ме накараха да се усъмня, но не ми скочиха...Май по-кротко го изразих от теб Laughing

# 5
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Къде пише, че са  майката е заподозряна ....  Според мен хората просто са живеели в един много спокоен свят и не са подозирали, че може да се случи нещо лошо ... все пак има държави, в които хората не си заключват къщите, колите и нямат огради по дворовете ...

# 6
  • Мнения: 1 072
Новината от днес е, че майката е била разпитвана 11 часа и то като заподозряна. Въпреки това е малко рано за реплики от рода на: Аз казах ли ви.................

# 7
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Хайде де!? Точно в Англия ,където ,ако не се лъжа има най-много педофили , като % от населението.

# 8
Нямам представа къде би могъл да е този по-спокоен свят,но в Англия е подсъдимо да оставиш дете под 12 години само.В момента разпитват и бащата.И да,родителите и да не са"виновни",имат огромна вина за всичко случило се.Не са случайни хора-той е сърдечен хирург,тя джи пи.Прекрасно знаят законите на страната си.Толкова ли са нямали пари да платят за детегледачка за няколко часа?А и от всичко писано и показвано досега по английската тв и преса,веднъж не видях или прочетох обвинение,че са ги оставили сами.За разлика от новинарите обикновените англичани пишещи по форумите са крайно възмутени от поведението на родителите.Просто се моля детето да е живо/нещо в което безкрайно се съмнявам/и да не дава Господ да се случи подобно нещо на нито един/а от нас.Дано престъпленията спрямо децата ни стават все по-малко,но истината е,че ние родителите преди всичко сме отговорни.

# 9
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
В никакъв случай не ги оправдавам... за мен това е лудост, но се опитвам да си обясня поведението им по някакъв начин  ... тук майката изглежда съкрушена :

http://www.youtube.com/watch?v=H2dBxf3bS34&mode=related&search=

# 10
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
http://www.youtube.com/watch?v=cECrprLqWwQ&mode=related&search=

това ли е апартамента ? ... родителите са съсипани...изглежда , че репортажа е правен малко след отвличането

# 11
  • Мнения: 25 447
Какво стана с версията, че е открита кръв в апартамента? На детето ли е била или не?  newsm78

# 12
# 13
  • Мнения: 524
Много красиво дете, не мога да си представя, какво може да "изгърми" в една майка, за да убие детето си, но се сетих за нашата Даниела, която също каза, че са отвлекли детето и, а после се оказа друго, тя така и не си получи заслуженото (мое мнение). В новините казаха, че са открили кръв в стаята на детето, но не разбрах дали са открили тялото на детето. Може да е станал някакъв инцидент и родителите да са опитали да го прикрият. Жалко за детенцето.

# 14
  • Мнения: 677
Прекрасна темичка. Сега онази за М. Стависки ще мине на заден план.

Общи условия

Активация на акаунт