катранен сапун и косопад

  • 13 068
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
здравейте!някъде четох,че катранения сапун помага за косопад.вярно ли е ?някой ползвал ли е и добре ли действа?колко пъти в седмицата трянва да се прилага и може ли да се ползва едновременно с шампоан?  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 2 936
за косопад незнам,но помага при пърхут  Peace в шампоаните Selsun blue се съдържа катран!

# 2
  • Мнения: 43
за косопад незнам,но помага при пърхут  Peace в шампоаните Selsun blue се съдържа катран!

Ползвала съм и двете,но на мен не ми помогнаха.Бих ти препоръчала Фитовал(шампоана).От него съм по-доволна,макар че малко повече ми омазняваше косата.Моя приятелка го ползваше няколко месеца и на нея и подейства много добре-косата и беше супер,косопадът спря,няма пърхот.200мл е 4-5лв.Има и капсули,но тях не съм ги пробвала.                  

# 3
  • Мнения: 4 496
Имам чувството,че Selsun blue го развалиха...

# 4
  • София
  • Мнения: 35 817
Ползвала съм катранен шампоан, но не ми помогна /а и миришеше ужасно/
От Фитовала съм доволна- но повече от лечебния - той е в жълта опаковка, но пък косата ми ставаше по-хубава от този в кафявата.
Купи си и табл.Фитовал -не са скъпи -около 10-12 лв.за 1-2 месеца/непомня точно, пият се по 1 на ден

# 5
  • Мнения: 3 622
И аз съм ползвала известно време катранен сапун, не мисля че ми е помогнал - а мирише гадно и косата ми след извиване с него изглеждаше ужасна

# 6
  • София
  • Мнения: 1 654
Ползвала съм медицински катранен шампоан-Алгопикс, предписан ми от дерматолог. Изсушава доста косата а и мирише гадно.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
за косопад незнам,но помага при пърхут  Peace в шампоаните Selsun blue се съдържа катран!

Ползвала съм и двете,но на мен не ми помогнаха.Бих ти препоръчала Фитовал(шампоана).От него съм по-доволна,макар че малко повече ми омазняваше косата.Моя приятелка го ползваше няколко месеца и на нея и подейства много добре-косата и беше супер,косопадът спря,няма пърхот.200мл е 4-5лв.Има и капсули,но тях не съм ги пробвала.                  

И аз го ползвах при косопад,заедно с лосиона.3месеца плътно,останах много доволна на моята коса действаше. Peace

Общи условия

Активация на акаунт