Отговори
  • Мнения: 429
момичета помагайте. както вече казах в друга тема- отварям магазин.
Но не мога да се ориентирам в българската номерация, която е с цифри- 24; 30 и тн. на каква възраст горе долу отговарят. Днес трябва да подредя магазина и ми е много трудн да предценя.
Много ще съм ви  благодарна ако помогнете  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 936
ами те май от 24 почват...за бебета  Rolling Eyes
купих скоро на Алекс пижамка 32 размер!
само с това мога да помогна,не съм фен на бг-дрехите...

# 2
  • Мнения: 17 407
БЕбешките почват от 22- за новородено, 24 за бебе на 2-3 месеца. 30 за около годинка- две. Дъщеря ми е на почти 4 г и бельото й е  с номер 32. ЗАвиси и от прозиводителя де, но ориентировъчно е така.

# 3
  • Мнения: 11 003
Много е относително и зависи от производителя. Аз се обърквам и в мерките в см, понеже имаме едно българско боди 62 см, което на 69-сантиметровата ми дъщеря е огромно! Rolling Eyes Сякаш самото боди е дълго 62 см, а не бебето, което ще го носи.

# 4
  • Мнения: 55
Много простичко- след 24 следва 26, после 28 и така нататък... Simple Smile успех в подреждането bowuu

# 5
  • Мнения: 3 457
сравнявай по турските дрешки и няма да сбъркаш  Peace

# 6
  • Мнения: 429
Да ясно е, че е отнсително. Май на сравнение ще го карам. То и турските не знам до колко са точни, ама май няма друг начин. Все пак благодаря за ориентрането, за да имам някаква представа

# 7
  • Мнения: 2 936
Да ясно е, че е отнсително. Май на сравнение ще го карам. То и турските не знам до колко са точни, ама май няма друг начин. Все пак благодаря за ориентрането, за да имам някаква представа


ами повечето турски са точни!!! от опит казвам,надявам се котето123 да го потвърди  Peace  Wink

# 8
  • Мнения: 3 457
Да ясно е, че е отнсително. Май на сравнение ще го карам. То и турските не знам до колко са точни, ама май няма друг начин. Все пак благодаря за ориентрането, за да имам някаква представа


ами повечето турски са точни!!! от опит казвам,надявам се котето123 да го потвърди  Peace  Wink
абсолютно-те са много по-точни от българските  Peace

# 9
  • Мнения: 429
благодаря ви ще веднъж момичета    bouquet

# 10
благодаря ви ще веднъж момичета    bouquet
Mirtama,kade be6e v koia tema be6e publikuvala za tova kak da izglejda idealnia magazin 4e ne moga da go otkriaq
uspeh v biznesa

Общи условия

Активация на акаунт