спермограма

  • 1 776
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
къде се прави спермограма.с направление ли е или часно.

# 1
  • Мнения: 1 765
Най-добре в клиника по стерилитет и репордуктивно здраве....не мисля, че е с направление....
но пък и не струва кой знае колко....Успех  Peace

# 2
  • Мнения: 1 715
Искам да попитам,някой правил ли е спермограма в Селена-Пловдив.Ние правихме там преди няколко месеца,разширена спермограма,и ме интересува дали може да се разчита на нея?Дали са достоверни?

# 3
  • Мнения: 218
Искам да попитам,някой правил ли е спермограма в Селена-Пловдив.Ние правихме там преди няколко месеца,разширена спермограма,и ме интересува дали може да се разчита на нея?Дали са достоверни?
Имам Вяра, и нашата спермограма я направихме там през юни.Преди да отидем там 1 момиче беше писало, че на нейния мъж спермограмата е била непълна,и точно заради това ние изрично помолихме да е възможно най-разширената без оглед на това колко ще струва. И в крайна сметка мисля, че може да се разчита на нея, нали все пак и Селена си е клиника по стерилитет.Надявам се всичко при вас да е наред! Hug

# 4
  • Мнения: 7 718
Бебешор, спермограмата не се поема от касата.
Д-р Бабаков мисля, че е добър избор в тази посока, спермограмите ще се правят от специалист от ин-витро център в София, така че качеството ще е гарантирано.

# 5
  • Мнения: 1 715
Искам да попитам,някой правил ли е спермограма в Селена-Пловдив.Ние правихме там преди няколко месеца,разширена спермограма,и ме интересува дали може да се разчита на нея?Дали са достоверни?
Имам Вяра, и нашата спермограма я направихме там през юни.Преди да отидем там 1 момиче беше писало, че на нейния мъж спермограмата е била непълна,и точно заради това ние изрично помолихме да е възможно най-разширената без оглед на това колко ще струва. И в крайна сметка мисля, че може да се разчита на нея, нали все пак и Селена си е клиника по стерилитет.Надявам се всичко при вас да е наред! Hug
и нашата е пълна,вси4ко беше наред!дано да са достоверни.

# 6
  • Мнения: 2 423
Дано са достоверни newsm10

# 7
  • Мнения: 133
А в пловдив има ли клиника за такова изследване и надежна ли е тя?А при проблем има ли някакво лечение?

# 8
  • Мнения: 7 718
Има лечение - да, но първо е важно да се установи причината за евентуален проблем.

# 9
  • Мнения: 133
да разбирам че ако проблема е в мъжът ми пак може лечение? newsm78

# 10
  • Мнения: 7 718
Може, разбира се. Laughing
Възможно е медикаментозно, възможно е оперативно, зависи от проблема.

# 11
  • Мнения: 1 062
да разбирам че ако проблема е в мъжът ми пак може лечение? newsm78

Понякога има лечение, което помага и има положителна промяна в показателите. Понякога нищо не помага. Все пак нека да няма проблем в мъжката част Simple Smile
Успех, Бебешор   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт