Ешрихия Коли

  • 7 120
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 640
Моят Иван е носител на това нещо.От него се очква да се самоизчисти до към 4тата година.Обаче ако искам да го пусна на ясла и изследваниятя са положителни трябвало да лекувам в болнично заведение.При тази мисъл изпаднах в паника. Има ли някой сблъскал се с този проблем?

# 1
  • Мнения: 730
Моят Иван е носител на това нещо.От него се очква да се самоизчисти до към 4тата година.Обаче ако искам да го пусна на ясла и изследваниятя са положителни трябвало да лекувам в болнично заведение.При тази мисъл изпаднах в паника. Има ли някой сблъскал се с този проблем?


Тези бактерии може да се открият в чревния тракт  при всеки човек. Къде са открити,ако е в урина-вече не е нормално?

# 2
  • Мнения: 640
В чревния тракт са и при изследване на акото излизат.Но трябвало да го лекувам ,защото бил заразен за другите деца

# 3
  • Мнения: 730
Е не ви ли казват как да ги лекувате ?

# 4
  • Мнения: 640
Те се самоизчиствали и само при постъпвне на ясла трябва да ги лекувам в болница с антибиотици newsm11

# 5
  • Мнения: 730
За пръв път чувам такова нещо. Нека някой компетентен да каже, ако знае.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 097
Те се самоизчиствали и само при постъпвне на ясла трябва да ги лекувам в болница с антибиотици newsm11

Какви са тези глупости  Thinking
Лекуват се с антибиотик и то по принцип, не при постъпване в ясла или градина. Като са открити, трябва да е направена и антибиограма, от която става ясно кой антибиотик е най-подходящ. Не се лекуват, само ако са под 10^5 степен.

# 7
  • Мнения: 640
Като ги откриха беше на 3 месеца и два пъти след антибиограмата пи антибиотик,от който нямаше никаква полза...после това беше становището на лекарите...пък и аз съм против антибиотиците...Иван е само носител,не се проявяват

# 8
  • Мнения: 2 211
А д-р Мангъров какво казва по въпроса?

# 9
  • Мнения: 640
Кой е д-р Мангъров?

# 10
  • Мнения: 2 211
д-р Мангъров е шеф на детското в Инфекциозна болница, но аз сега видях, че си от Силистра. Той не поддържа лечението с антибиотици. Защо не доведеш детето в София? Мисля че му имам някакъв GSM, поне да му се обадиш да те посъветва нещо.

# 11
  • Мнения: 645
Когато Марти беше на шест месеца му откриха Ешерихия коли. (Бактерията беше изолирана в урината!) И решиха, че има рефлукс. В крайна сметка се оказа, че няма подобно нещо. Утре ще взема резултатите от изследванията за ясла и ще видя дали ще имам проблем, подобен на твоя. Иначе, тук, в София има една детска клиника с изключителни специалисти, ако искаш мога да ти дам координатите.

# 12
  • Мнения: 1 984
а типизираха ли е. коли? щото ако не са сави наприказвали глупости.

# 13
  • Мнения: 640
а типизираха ли е. коли? щото ако не са сави наприказвали глупости.
Kaк да я типизират?Аз не съм лекарят и не съм компетентна

# 14
  • Мнения: 371
Аз ги лекувам вече 5-ти месец с 3 различни антибиотика (вкл. и инжекции), но без резултат. Вината е моя много се забавих и те сега са станали упорити. Не се бави, а заведи детето на специалист Peace

Общи условия

Активация на акаунт