Хей, мами които ползвате Кастинг на Лореал - къде е срока на годност?

  • 1 721
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 112
Сега си купих боя...интересното е че я ползвам от години...и срока на годност съм го откривала сравнително лесно...като се сетя да го направя де...а интересното е че сега никъде не го откривам..помагайте, къде стои?
А може ли да е някакъв фалшив боклук, да се боядисам и после да ми падне и косата заедно с боята  Mr. Green  Mr. Green  #2gunfire?
Хайде, чакам да ме посъветвате какво да правя...че съм си за боядисване иначе...

# 1
  • Мнения: 444
Току шо погледнах моята  newsm78 наистина няма !!!
Боядисвай се смело няма да ти опада косата !

# 2
  • Мнения: 112
Че не беше смело - не беше....ама  боядисах се - не ми опада косата....но не са ли длъжни да има срок на годност...още повече това не е от най-евтините бои, а и преди съм виждала срок на годност..странно. Да взема да запитам федерацията на потребителите, а?

# 3
  • Мнения: 3 306
 ami ne sam se zamislqla     newsm78   a polzvam sa6tata

# 4
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Сега си купих боя...интересното е че я ползвам от години...и срока на годност съм го откривала сравнително лесно...като се сетя да го направя де...а интересното е че сега никъде не го откривам..помагайте, къде стои?
А може ли да е някакъв фалшив боклук, да се боядисам и после да ми падне и косата заедно с боята  Mr. Green  Mr. Green  #2gunfire?
Хайде, чакам да ме посъветвате какво да правя...че съм си за боядисване иначе...



И аз я ползвам от години . Като се прибера в къщи ще погледна на всяка цена - остава и да няма  ooooh!

# 5
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Кремовете на Лореал също нямат срок на годност, изписан някъде. Така е от години...

# 6
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Сега си купих боя...интересното е че я ползвам от години...и срока на годност съм го откривала сравнително лесно...като се сетя да го направя де...а интересното е че сега никъде не го откривам..помагайте, къде стои?
А може ли да е някакъв фалшив боклук, да се боядисам и после да ми падне и косата заедно с боята  Mr. Green  Mr. Green  #2gunfire?
Хайде, чакам да ме посъветвате какво да правя...че съм си за боядисване иначе...



И аз я ползвам от години . Като се прибера в къщи ще погледна на всяка цена - остава и да няма  ooooh!


Не намирам срок на годност !!!! Или незнам къде да гледам или наистина липсва  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт