Юлия Стоянова се омъжи и напуска НТВ

  • 2 828
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 77
Симпатична ми е и ще ми липсва на екрана,но ще заминава с мъжа си в Дания Cry

# 1
  • София
  • Мнения: 1 951
Честито на Юлия!

# 2
  • Мнения: 25 591
И от мен честито, но коя е тя?  newsm78

# 3
# 4
  • Мнения: 5 370
И от мен честито, но коя е тя?  newsm78



Юлия Стоянова
водещ и репортер


Родена съм през лятото на 1976 година в Стара Загора, а на 26 юли приемам с удоловствие подаръци. Въпреки, че журналистиката беше моята детска мечта, студентските ми години преминаха в историческия факултет на СУ "Св. Климент Охридски". "Проходих" в професията в кабелна телевизия Демо, а в Нова телевизия съм от 2001-ва година. Тук имам прекрасната възможност да съм пред и зад камерата, защото водя обедни и късни новини, и съм репортер. Весела съм и рядко се ядосвам. Обичам хубавата музика, хубавите филми, хубавите книги, хубавата храна и хубавите напитки. Обожавам да пътувам и да съм с приятелите си.

# 5
  • Мнения: 212
Юлия Стоянова
водещ и репортер


Родена съм през лятото на 1976 година в Стара Загора, а на 26 юли приемам с удоловствие подаръци. Въпреки, че журналистиката беше моята детска мечта, студентските ми години преминаха в историческия факултет на СУ "Св. Климент Охридски". "Проходих" в професията в кабелна телевизия Демо, а в Нова телевизия съм от 2001-ва година. Тук имам прекрасната възможност да съм пред и зад камерата, защото водя обедни и късни новини, и съм репортер. Весела съм и рядко се ядосвам. Обичам хубавата музика, хубавите филми, хубавите книги, хубавата храна и хубавите напитки. Обожавам да пътувам и да съм с приятелите си.
Поредното доказателство че старозагорско лошо няма  Grinning Браво на момичето

# 6
  • София
  • Мнения: 3 403
Да, но се отнася за жените, Борис.
Една легенда разказва, че имало навремето бей, любител на женската красота. По негова заповед се събирали хубави девойки от всички краища, докато не се събрал забележителен харем от красавици. Оттам се носи славата на заралийки като забележителни красавици.
Интересното е, че чух тази история от най-невероятното място, където може да си представи човек.

# 7
  • Мнения: 4 392
Честито на младоженците!


Azzy, че това е истина. Не е легенда. Grinning


Интересното е, че чух тази история от най-невероятното място, където може да си представи човек.
Къде?

Последна редакция: сб, 08 сеп 2007, 22:47 от Amarena

# 8
  • Мнения: 7 474
Ми да е и честито  Laughing

Чудя се Миа Сантова къде се дяна? newsm78

# 9
  • Мнения: 1 941
Ми да е и честито  Laughing
Чудя се Миа Сантова къде се дяна? newsm78
В девета глуха. Последно беше шеф на новините на Диема...

# 10
  • Мнения: 212
Да, но се отнася за жените, Борис.
Е с това сега какво искаш да кажеш - че съм грозен ли.
Е нали нас мъжете от Заарата красиви жени са ни раждали - ами и ние сме ни красавци като жените които са ни раждали...

# 11
  • София
  • Мнения: 3 403
На една вечеря в Рим.
Да, знам, че е истина, баща ми я потвърди.

Последна редакция: сб, 08 сеп 2007, 23:38 от Azzy

# 12
  • Мнения: 212
На една вечеря в Рим.
Да, знам, че е истина, баща ми я потвърди.
Нямах представа, че е толкова популярна историята.
Даже има цяла теория по въпроса, веднъж ми я разясняваха по един друг повод, нещо като генотип, който произхожда от там.

Борис, искам да кажа, че ми се стори странно един чужденец, пък бил той и с много качества да ми разяснява произхода на неземната ми българска красота.
За мен това е много важно, за теб, обаче неземната красота трябва да е подплатена с още нещо, за да достигнеш нужната висота в модела за мъжко съвършенство.
Ако имаш още въпроси, не се притеснявай да попиташ.
не ми стана много ясно ама нали съм си елементарен мъж та това не е много чудно.
Че българките сте много хубави това е ясно. Че старозагорки са още по-хубави това е пределно ясно... Защо за теб е много важно че си красива българка и какво освен красота и трябва да жената за да достигне модела на мъжкото съвършенство... Ако можеш да ми обясниш набързо че ми е интересно ..

# 13
  • София
  • Мнения: 1 750
Браво на нея! Жалко, че няма вече да е на екран.
Тя е една от малкото наистина красиви водещи на новини в българския ефир.

# 14
  • Мнения: 4 451
Няма да ми липсва, рядко гледам НТВ. Но се радвам за нея. Честито и от мен. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт