Кърмата ли не му стига или му харесва твърдата храна

  • 334
  • 2
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 289
Днес както обикновено 1 час след като го накърмих - на обяд -започнах да му давам пюре - картоф /домашно/+ морков+картоф /ХИП/ и пилешко месо - 4-ти ден го въвеждам Първо отделих малко за да съм сигурна че ще изяде месото, а после малко по малко изяде 1 малко бурканче.
А вчера му дадох морков+ картоф ХИП - изяде само 1/3. Вече съм сигурна че когато преобладава морков не му харесва.
Ибли когато му харесва тогава изяжда повече newsm78
Веднъж пак стигна до 1 бурканче - карфиол+картоф и после тиква. Те също му харесват
Мисля че зеленчуковите му харесват повече от плодовите, въпреки че досега е ял само круша и ябълка.
Дали ще се отбие скоро. Sad
Като хапне така после огладнява след 3-4 часа.

# 1
  • sofia
  • Мнения: 8 932
Просто е решил да си замести хранене.
Теди яде пък само домашни манджи и определено отказва пюрета, каши и пр. гладки смеси. На моменти се мръщи на цицата, ама като не съм сготвила, тва е положението Wink
Защо реши, че ще се отбива  newsm78

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Защо мислиш, че ще се отбие? Пеш все още го кърмя преди пюрето - изяждапо 100 мл кърма, а после към 60-70 грама пюре, случвало се е да изяжда и по повече. Когато след това не е гладен дълго време, а гърдите са ми напрегнати, се изцеждам.Така си поддържам лактацията, ама той и Пеш нощем суче по 1231645654 пъти.

Общи условия

Активация на акаунт