имам нужда от помощ

  • 2 461
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
здравейте мами,ако някоя от вас има есенно-зимни  дрешки размер 86-92 ще са ни от голяма полза. PraynigИ обувчици 23номер

# 1
  • Мнения: 2 471
Имам едни обувчици, на които пише №24, но мисля че отговарят на №23 розови са и от изкуствена кожа, ако ви устройват са за вас. Имам и малко дрешки, доста поносени. Пишете ми на лични ако ви интересуват

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
На колко точно е детенцето? Бих могла да изпратя колет.

# 3
  • Мнения: 1 287
Няма нищо лошо в това да поискаш помощ.Но ми прави впечатление,че щом поискаме повече информация от мама psiho,тя изчезва.Аз също съм от Русе и направих доста безуспешни опити да установя връзка с въпросната мама още през април т.г.Сега отново и писах и на ЛС,И НА ICQ.Очаквам да се свърже евентуално с мен,за да разбера точно от какво се нуждае семейството и и как можем да помогнем.

Това е линк към предишната тема,която беше пуснала psiho през пролетта.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=179531.0

# 4
  • Мнения: 2 471
Нещо дали се разбра за тази жена?

# 5
  • Мнения: 1 287
Ни вест,ни кост от мама psiho.Не ми дава оторизация в ICQ,не отогваря на ЛС,явно не желае.Според профила и е била последно активна вчера 10.09. в 17ч.

Не искам да обвинявам,но след това оставам с впечатлението,че мама psiho се е опитала да ни използва.Дано да греша,дано да има обяснения и да ни ги даде!

# 6
  • Мнения: 2 471
Много жалко.

# 7
  • Мнения: 15
здравейте мами,извинявам се 4е не се почвих по рано. Но за 10 дена ни наводниха квартирата 2 пъти.Който не вярва  мъжа ми направи снимки мога да пратя.За това се га чак пиша нямаше как да включа компа, контактите бяха под вода,незнам как не ме уби тока даже .Явно Господ има грижата.Вярно е че не съм крайно нуждаеща се.Особено след второто наводнение всички мебели са подпухнали да не говорим за уплахата.С малко дете  и вода до глезените.Вие сами преценете Peace

# 8
Нямате възможност да купите дрехи на детето си, но имате компютър свързан с интернет. Защо вместо да плащате за такава услуга, не осигурите детето си?

# 9
  • Мнения: 4 138
жената все пак моли за дрешки и обувки само. нека не я линчуваме.

# 10
  • Мнения: 1 770
Съгласна съм с matakosmata. Psiho няколко пъти каза, че не е крайно нуждаеща се. А дрехи и обувки за децата ни и ние взимаме от познати и роднини, защото бързо се израстват. Ако е помолила за помощ,  може някой да иска да й помогне. Но най-добре е kabzimalka да успее да направи контакт с нея и лично да прецени за какво става въпрос. Има ли някакво движение по тази линия от Psiho - отговори ли на личните и на ICQ след последното си включване?

# 11
  • Мнения: 2 471
На мене ми писа

# 12
  • Мнения: 1 287
На мен не - нито на лични,нито на ICQ.щЕ НАПРАВЯ ОЩЕ ЕДИН ОПИТ ДА СЕ СВЪРЖА С НЕЯ.

# 13
  • Мнения: 1 287
Днес мама psiho е била последно активна тук след 17ч.Към момента не ми е дала оторизация на ICQ,въпреки че съм и писала коя съм и защо и пиша.Нито ми е отговорила на ЛС.Явно не желае да се срещнем и да говорим.Не знам защо.

Лично за мен въпросът е приключен.

# 14
  • Мнения: 2 471
Kamzimalka,
Важното е, че имаш голямо сърце и две мъжлета за чудо и приказ. Цункай дечицата си, аз ще направя същото с моята пикличка и се надявам макар и с малко, да съм полезна на някого

Общи условия

Активация на акаунт