Алергичен пристъп.

  • 2 259
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 531
Момичета вашите деца получавали ли са алергични пристъпи? Мария е с алергия от както се е родила, а вече е на 5г. Аз все мисля че съм свикнала, и дори преди няколко дена си помислих че вече е добре, и не е правила нито асматичен , нито алергичен пристъп от няколко месеца.
И изведнъж както си беше добре, хапна си и отиде да си играе, започна да я боли устата и леко да се подува. И след няколко минути отивайки да пишка започна да пищи от болки в крачетата. Целите и крака отново бяха в ужасни обриви. Тя и друг път е получавала такива пристъпи, но този беше ужасен. Пищя от болка 20 - 30 мин. Аз дадох веднага Зиртек и метилпреднизолон, намазах крачетата с адвентант. Лека полека се поуспокои. На следващият ден кожата на засегнатите места беше станала на бели петна. А аз така и не разбрах какво провокира този пристъп за няколко минути newsm78
Наистина имах нужда да споделя и да се оплача.

# 1
  • Мнения: 941
нещо е яла newsm78 това с подуването на устата...

# 2
  • Мнения: 2 211
Какво е хапнала? Възможно е да е направила реакция към някоя от храните към които досега не е била алергична.

# 3
  • Мнения: 178
Marychery,как сте мила?Как е Мария?
Аз също си мисля,че може да е реакция от храна.При Стефи петната на следващият ден стават бледо кафефи,но бели newsm78.Стефани след една година отново започна да се обрива жестоко, и аз също не мога да преценя от каква храна е, при положение,че не съм включвала нови такива.
Пиши как е Мария. Hug

# 4
  • Мнения: 3 537
Какво е хапнала? Възможно е да е направила реакция към някоя от храните към които досега не е била алергична.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт