Отговори
  • Мнения: 242
Налага ми се до месец да отбия малкото си момченце по здравословни причини-затова много моля за помощ-всякакви съвети ще ми помогнат-ходих на гинеколог, който ми изписа хапчета, но те са за след като той вече не суче...Притеснението ми е как ще стане да не бозае нощем-в момента се буди на 2 часа и бозае-ако не му дам веднага надава кански рев-и много се плаши...през деня бозае, но мога и да го разсейвам.Не ми се иска да го отбивам, но се налага.Много се притеснявам за него и да не му причиня стрес...а и не зная как точно да го направя това отбиване.Ще съм благодарна на всякаква помощ.Отбелязвам, че поради произшествие с майка ми няма кой да ми помага нощем с отбиването...ПОЗДРАВИ! Laughing Laughing Laughing

# 1
  • Мнения: 753
Жалко, че никой не е могъл да ти отговори...
или на лично съобщение имаш съвети?
за жалост не мога да дам съвет, че не ми се е наложило, но желая успех и много прегръдки за твоя бебо!

# 2
  • Мнения: 3 591
А защо не го сложиш да спи с таткото и ти временно да спиш в друга стая?

ще е чудо ако се отбие без да има много рев и нерви. Просто няма как - подготвяш се психически за това - няколко дена му отказваш и ще се примири.
Може да се намажеш с нещо гадно/но това може и да не работи/. АКо за себе си си убедена, че това е най-доброто за вас ще се справиш. Ако се колебаеш - ще е дълга агония и за двама ви.

Общи условия

Активация на акаунт