Ползва ли някой такава кошара

  • 1 235
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 617
Здравейте!
Капарирахме на бебо ей такава кошарка http://www.aiko-bg.com/index.php?gid=8&tid=92&pid=28750 и сега ме мъчи въпроса дали решетката не е много ниска и има опаснаст бебето да падне като се научи да се изправя.
Знам, че за нероден Иванчо става въпрос ама ми е важно  Embarassed.
Та моля да сподели някой ако ползва такава кошарка.

# 1
  • Мнения: 2 211
Не е ниска, ама ако се случи някой акробат като моя, каквато и да е, ще намери начин да се изкатери и прехвърли. Просто като стане на определена възраст не трябва да го оставяш в креватчето без надзор и трябва да имаш бебефон - като се събуди да го чуеш и да отдеш при него преди да е започнало до се опитва само да излезе. Пък и вие така или иначе, вече сте капарирали.

# 2
  • Мнения: 617
Ми нищо, че сме капарирали ако трябва ще изгубя капарото така е като не го съобразих това. Ама пък много ми харесва и ми се иска да е добър избор.

# 3
  • Мнения: 2 211
Ако си е наумило и при по - висока решетка ще прескача. Моят трупаше възглавницата, отгоре играчки, качваше се и хоп от другата страна. Много майки, когато детето достигне тази възраст, просто махат решетката и долепят креватчето до родителската спалня, за да не се търкулне бебето докато спи.

# 4
  • UK , Somerset/BG Veliko Tarnovo
  • Мнения: 148
Няма страшно!Моята дъщеря не е падала!Нашето креватче е почти същото.И ние като теб всичко си бяхме купили преди раждането.Успех Simple Smile

# 5
  • Мнения: 865
Ние имаме същата.За сега няма инциденти.От матрака до горният край на решетката са 44см.Доста са да ги прескочи бебе високо 73см.Кофти е обаче, че като се изправи и започва да се люлее кошарата.Намирам начин да я застапоря и няма проблем.

# 6
# 7
  • Мнения: 1 925
Ние сме с такова легло и съм много доволна, люшкането като беше новородена върши страхотна работа.  Peace Решетката не е ниска.

# 8
  • Мнения: 953
живот и здраве и аз мисля да взема такава.удобно е за преобуване,има място за доста неща,а не да се чудя и тях къде да побирам,и не на последно място - люлееща е .но всичко с времето,ние сме решили че няма да купуваме нищо предварително.ако всичко е наред,като родя,ще имат няколко дни да обзаведат за новия член.

# 9
  • хасково
  • Мнения: 107
Имаме подобна , в други цветове. Като порасне бебето като нас намерете начин да я застопорите , че като се събуди тичам през глава да я вземам , за да не се люшка и катери.Вече и на плота за преобличане не слагам нищо. Но като цяло съм доволна. Нашата може да стане легло за по-голямо дете като се свали шкафчето отстрани. Има допълнителен матрак.

Общи условия

Активация на акаунт