Спешно - ключар?

  • 1 800
  • 5
  •   1
Отговори
  • В страната на бурите
  • Мнения: 959
Моля препоръчайте ми ключар, че вътрешната врата се заключи и не можем да я отворим. #2gunfire А е неделя и нямам идея къде може да се потърси!

Вратата е дървена, от най-обикновените, но не сме я махали, защото след нея има стабилна  желязна. Виждам, че има обяви за 24-часови услуги, но ще е добре ако някой е ползвал да каже ЦЕНИ, за да знам каква сума да си приготвя! Става въпрос за апартамент, който е в Люлин, ако това е от значение.

Последна редакция: нд, 09 сеп 2007, 10:18 от Wonder woman

# 1
  • София
  • Мнения: 1 951
Има денонощен ключар на бул"Христо Ботев" в отсечката с ул"Бр Миладинови".За съжаление не знам цени,но съм ползвала техни услуги.Успех!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 223
Най-добре звънни на някой комшия да пробие патронника с бормашина - работа за 10 мин. Иначе в 318 бл. има ключари които работят в момента, но знам че категорично отказват да извършват тази услуга - попълвали се формуляри, викало се полиция и т.н. Иначе съседка плати 30лв. преди два месеца на тия с малките жълти бележки дето ги лепят и пускат по-пощите! Успех!

# 3
  • Мнения: 10
писах ти на лични

# 4
  • Мнения: 128
  Провери в нета и се обади на няколко различни телефона, защото със сигурност знам, че ключарите на "Хр.Ботев" взимат доста "соленичко", а като се има в предвид и че е неделя...и това има значение.

# 5
  • В страната на бурите
  • Мнения: 959
Само да кажа, че решихме проблема - отидохме до Мосю Бриколаж, който е наблизо, оттам момчето, което се занимава с ключове, викна някакви познати, дойзоха след 40 минути и отвориха. Взеха 30 лева, ако на някой се наложи - да се ориентира, но беше за съвсем обикновена брава - от старите. Предполагам за секретна е повече.
Благодаря за съдействието на всички Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт