въпрос за бирената мая и бебеправенето

  • 1 185
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте!Впродължение на 4месеца чета всичко тук и сега се престрашавам и аз да задам въпрос,дано не е дискутиран вече и да съм го пропуснала.Накратко,май 2006 загубих близнаците си вследствие на хидрамнион в пети месец...Има много да се говори за това какво преживях и какви са действителните причини ....
Сега обаче аз отново събрах сили и решихме да опитаме пак.Направила съм си всички изследвания и последно на 05.09.2007 бях на ехограф и ми беше дадена зелена светлина за бебеправене.Въпросът ми е свързан с това,че имам бета таласемия минор в много лека форма(нищо че без никакви изследвания за таласемия през бременноста ми ми вливаха венофер та покачиха двойно Fe -все още си е в нормата,което е много рядко за таласемия)и хематолога ми изписа бирена мая за общо укрепване ,т.к.немога да пия "нормалните"витаминни комплекси заради по-високото им съдържание на Fe.От 05.09.07 правя опити за бебе и усещам newsm78 болка ниско долу,често уриниране .Знам че е рано  Joy но за всеки случай знае ли някой ако е станало дали бирената мая не е вредна-като състав тя съдържа захаромицети(едноклетъчни микроорганизми)Благодаря предварително на всички! Hug

# 1
  • Мнения: 7 716
Не е вредна, но го обсъди с лекаря си след установяването на бременност.

Общи условия

Активация на акаунт