монтаж на ламинирам паркет

  • 1 604
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 970
Здравейте. Купих си ламинат,  от Практикер, но там не предлагат услугата  монтаж .Сега издирвам фирма, която да го монтира. А ако знаете и някакви ориентировъчни цени....
 Rolling EyesМОля споделете фирми за монтаж на ламинат, от които сте доволни Praynig

# 1
  • UK , Somerset/BG Veliko Tarnovo
  • Мнения: 148
2.50лв до 3.50лв

# 2
  • UK , Somerset/BG Veliko Tarnovo
  • Мнения: 148
Ооо ама ти си от София , ами там маса фирми предлагат безплатен монтаж на ламинат , ако си го закупиш от тях.Но ти вече си го взел от Практикер...Защо от там?

# 3
  • Мнения: 5 178
Ако сте по-сръчни може и сами да го монтирате,
http://www.napravisam.bg/?id=visuals&sid=88, обяснено е подробно
Ние този екшън го пропуснахме, просто купихме от магазин с включен монтаж. На 60 кв монтираха ламината за 6 часа

# 4
  • Мнения: 4 970
Ооо ама ти си от София , ами там маса фирми предлагат безплатен монтаж на ламинат , ако си го закупиш от тях.Но ти вече си го взел от Практикер...Защо от там?
Да, забравих да уточня че съм от София Blush
Купих си паркета от Практикер,защото там имаше  този,който търсих, на цената,която ме устройваше Grinning

# 5
  • Мнения: 1 107
Ние този екшън го пропуснахме, просто купихме от магазин с включен монтаж. На 60 кв монтираха ламината за 6 часа
Извинявам се за отклонението, но коя е фирмата, че и на мен ми трябва по-експедитивно подреждане

# 6
  • Мнения: 5 178
Ние този екшън го пропуснахме, просто купихме от магазин с включен монтаж. На 60 кв монтираха ламината за 6 часа
Извинявам се за отклонението, но коя е фирмата, че и на мен ми трябва по-експедитивно подреждане

Не знам как се казва фирмата, ще ти кажа къде е магазина -  по Ген. Колев, след кметство Приморски има една червена кооперация, точно на ъгъла и е магазина. Поръчахме го в събота и в понеделник дойдоха да го доставят, да поспи в помещението и вторник го монтираха
 Аз бях харесала определен модел на Кронотекс имаше го само на две места там и в Берг, но Берг говореха за монтаж за след 3 седмици, а и цената му беше с 1лв на квадрат по-висока, по-скъпи бяха и разните лайсни и ъгълчета, а те хвърлят здраво

# 7
  • Мнения: 1 107
Мерси много!  bouquet
Ориентирах се къде е, мисля че го знам магазина.

Общи условия

Активация на акаунт