Clostilbegyt 50 mg

  • 2 728
  • 10
  •   1
Отговори
lekarqt mi kaza 4e imam srasvane  no mi izpisa tezi hap4eta nqkoi polzval li gie 

# 1
# 2
  • Мнения: 1 335
Често се изписва за стимулация. Пие се по строго определена схема. Стимулациите са ограничен брой в живота на жената. Така мога да попиша още, но не зная дали ти помага.
Какво точно те интересува?

# 3
  • Мнения: 989
Преди да пиеш Клостил е много важно да се провери състоянието на тръбите и да се направи спермограма. Това е лекарство, което се пие не повече от 6 пъти в живота и трябва много да се внимава с него. Добре е да се изследват и хормони.

# 4
  • Мнения: 4 324

Срастване на тръбите ли? Как го установи това?
Ако е срастване на тръбите НЕ пий клостилбегит!

# 5
  • Мнения: 7 716
Потвърждавам.

# 6
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Извинете  ме за нелепия въпрос, но защо не се ПИЕ повече от 6 пъти? Аз дълго се лекувах преди да родя второто си дете и съм го пила поне два пъти по толкова  ( с почивки , разбира се) ?

# 7
  • Мнения: 1 950
Аз дълго се лекувах преди да родя второто си дете и съм го пила поне два пъти по толкова  ( с почивки , разбира се) ?

Той не лекува, а кара яйчниците да овулират. Води до изчерпване на яйчниковия резерв.

# 8
  • Мнения: 1 247
на мен ми ги изписваха за стимулация да правиш повече фоликули

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
на мен ми ги изписваха за стимулация да правиш повече фоликули

И при мен беше така,но доктора ми го беше изписал още преди да сме правили тест за проходимост на тръбите.Не го приемай преди да си си проверила тръбите!

# 10
  • Мнения: 371
И на мен ми ги изписаха без да сме правили тест за проходимост на тръбите пих ги от 3 до 7 ден на цикъла и на втория месец забременях. Сега чакам първото си дете и се моля само всичко да е наред. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт