непрекъснато главоболие..нормално ли е?

  • 1 757
  • 12
  •   1
Отговори
Здравейте бременна съм в 3 месец....от доста време имам стра6но главоболие...и тежест в лявото полукълбо....Нормално ли е?
По принцип имах ниско кръвно...но не съм имала главоболие...

# 1
  • Мнения: 4 111
Не е нормално.
И мен ме е боляла глава, но чак непрекъснато - не.

# 2
  • Мнения: 14 133
Измери си кръвното, за да си сигурна, че наистина е ниско.

# 3
  • Мнения: 2 978
Ако е ниско пий много вода.
И отиди на лекар Wink
Обикновенно става от пустите му хормони ooooh! Peace

# 4
  • Мнения: 165
И аз съм така,само където главоболието ми не е непрекъснато.Бременна съм в 24 г.с.,кръвното ми е нормално.Говорих с моята лекарка и ми каза да си пия парацетамол и до там се приключи с въпроса за главоболието ми newsm78

# 5
  • Мнения: 2 211
Особено през 2 месец много ме болеше глава, но не непрекъснато. Какво казва гинекологът ти за това?

# 6
всъщност това главоболие ме мъчи от една седмица,но ми се струва цяла вечност.следващата ми консултация е на 20.09 и дотогава ще съм в неведение

Последна редакция: нд, 09 сеп 2007, 17:40 от chobi

# 7
  • Мнения: 2 005
И аз така ме мъчеше главоболие почти през цялата бременност, но на дясното полукълбо Rolling Eyes Ходих на лекар - невролог и ми каза , че е невралгия , освен аналгин каза нищо друго не може да ми изпише newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 44 047
аз по принцип съм си с мигрена, докато бях бременна много ме е боляло защото отказвах да пия каквото и да е докато не стане мнооогоо зле....но повече от 2-3 дни не ми се е случвало...
може да изриеш спокойно 1 парацетамол....ще помогне до някъде....за кръвното - пии мн течности, може и малко капочино или малко шоколад....
и непременно се консултирай с лекар.

# 9
  • Мнения: 411
Аз съм в третия месец и често ме боли глава и имам тежест в дясното полукълбо,а се засилва изразяващо се чрез пулсации,когато се напъвам да повръщам.Това било ниско кръвно,личната ми го каза,а й ми мери кръвно.Парацетамола не ми помага.Затова гледам да лежа и да не се напрягам особено,но понякога е много непоносимо.Така ще е...

# 10
  • Мнения: 4 668
Не съм вярвала , че може така жестоко да ме боли глава , както когато бях бременна .
Беше обаче на по - късен етап от бременноста и доктора ми разреши да пия лекарства , защото беше страшно ... Confused  Sick
Кръвното наистина е от значение , моето беше 90 / 60 .
Отиди на лекар .

# 11
  • Мнения: 2 677
Ужасно ме болеше главата от третия до средата на четвъртия месец. Кръвното ми беше нормално, но такова главоболие никога не съм имала.
Изведнъж мина от само себе си.

# 12
  • Мнения: 741
Мен също много ме болеше глава първите месеци,от хормоните е

Общи условия

Активация на акаунт