За действието на пармодела

  • 522
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте мами,
искам да спра кърмата си \поради проблемно кърмене, свързано с много аспекти\и за тази цел гинекологът ми изписа пармодел - два пъти дневно по една таблетка в продължение на 14 дни. Въпросът ми не е свързан с това какви са страничните му действия и как се отразява, а  как се чувствахте след първия прием. Спря ли Ви кърмата, чувстахте ли набъбване и болезненост в гърдите, имахте ли някакви проблеми с гърдите, извън очакваните странични ефекти, наложи ли се по някое време да изцедите малко мляко, по време на приема пристягахте ли гърдите, и ако е "да" колко дни? Много ме вълнуват тези въпроси и очаквам да ми помогнете, като ми даде отговори на някои от тях. Предварително Ви благодаря.

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Нямам опит с лекарството,но за някои от въпросите - пристягането на гърдите е ВРЕДНО! и може да докара мастит,така че в никакъв случай не го прави.Можеш да изцеждаш по малко мляко,ако ти се препълват гърдите - не докрай,а просто колкото да почувстваш облекчение,това няма да ги стимулира да произвеждат кърма,а ще те спаси от болки.

# 2
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Обаче се казва парлодел, а не пармодел. С него спрях кърмата си, курс от 14 дни. Единствената кофти реакция беше, че много ми падаше кръвното. Никакви болки или други проблеми не съм имала.

# 3
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Както ти е написала Хедра- никакво пристягане!!!

Общи условия

Активация на акаунт