Липозан и кърмене.

  • 859
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 938
Съвместими ли са двете неща? Мога ли да пия Липозан и да кърмя?

# 1
  • Мнения: 1 938
Никой ли не може да ми отговори?  newsm78

# 2
  • Мнения: X
Никой ли не може да ми отговори?  newsm78

За отслабване ли ще го пиеш това чудо? Аз лично се съмнявам, че изобщо върши някаква работа и не го бих взела и без да кърмя. С подходящ хранителен режим можеш да отслабваш и докато кърмиш Peace

# 3
  • Мнения: 3 760
Не.
За по-голяма сигурност трябва да кажеш всички съставки на Липозана. Но мога да те уверя, че всички препарати за редуциране на теглото са рисковани при кърмене.  Peace

# 4
  • Мнения: 10 982
Аз лично се съмнявам, че изобщо върши някаква работа и не го бих взела и без да кърмя. С подходящ хранителен режим можеш да отслабваш и докато кърмиш Peace

Подкрепям напълно! Peace
И без това всякакви препарати за отслабване и разхлабване са противопоказни при кърмене.

# 5
  • Мнения: 2 381
Nellina, провери по активната съставка в този сайт: http://www.e-lactancia.org/ingles/inicio.asp
всички препарати за редуциране на теглото са рисковани при кърмене.  Peace

# 6
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Не е съвместим с кърменето. Доколкото схващам, целта му е да свързва мазнините и да намалява абсорбцията им - а твоето бебе има повишена нужда от мазнини, за да изгражда миелиновата обвивка на нервните влакна (т.е. да гради мозъка и нервните си пътища). Затова не е никак препоръчително да спазваш диета, бедна на мазнини и още по-малко - да взимаш добавки, които се свързват с мазнините в храната ти.

# 7
  • Мнения: 1 938
Благодаря за отговорите!   bouquet
Ще си ходя дебела още дъъъъъъъъълго време.  Laughing

# 8
  • Мнения: X
Благодаря за отговорите!   bouquet
Ще си ходя дебела още дъъъъъъъъълго време.  Laughing

Заповядай при нас - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=219912.0, темата ни е малко позамряла напоследък, но е временно Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 938
Благодаря за поканата!  Hug
Идвам!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт