Помощ за сайта La Redoute.

  • 590
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 999
До сега избирах, сменях и незнам още какво неща из въпросния сайт.
Минавам през всички стъпки от 1 до 6, за да поръчам и платя и накрая ми дава ето това:

"Certaines informations que vous avez fournies sont incorrectes. Merci de les corriger.
Votre numéro de SMS doit comporter 10 chiffres et commencer par 06. Merci de le saisir à nouveau."


С моите неизчерпаеми познания по френски разбирам, че телефоните ми са грешни явно, но по всяка вероятност не ги променям от там, където следва да ги променя, защото без значение какво правя - излизат едни и същи.

Може ли някой да ми помогне с това какво следва да направя, защото наистина искам да похарча някой друг лев/евро, но Французите не искат да ми ги вземат.

Предварително благодаря   bouquet

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 6 999
mam@, да питам там - нали?

Защото по-лесно ще отида до Франция, вместо да прочета 24 теми, за да си открия отговора  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 5 255
mam@, да питам там - нали?

Защото по-лесно ще отида до Франция, вместо да прочета 24 теми, за да си открия отговора  Mr. Green

Пиши ЛС на Трилиън - ще ти помогне  Wink

# 4
  • Мнения: 5 790
Иска ти номер на мобилен телефон, което е само за Франция. При регистрацията, когато ти е искало начин за контакт, си написала телефон, а не и-мейл. Затова сега ти го дава. Напиши някакъв измислен телефон, който започва с 06 и ще си решиш проблема. Не помня как ставаше да промениш начина за връзка с теб.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 999
Оправих се и поръчах.

Благодаря на всички.

Само дето не мога да си заключа темата, нещо  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт