Бебешка теглилка

  • 1 360
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 645
Здравейте мами!
Бихте ли ми казали от къде в София може да се купи бебешка теглилка? И каква да търся - електронна или механична?

# 1
  • София
  • Мнения: 718
В по-големите магазини има: Пиги хауз, 9+, Техномаркет, Технополис.
Аз лично бих ти препоръчала електронна, която мери през възможно най-малко грамове. Нашата до 15 кг е през 10гр, но има и през 5 (което специално май не е много нужно).

# 2
  • Мнения: 183
В по-големите магазини има: Пиги хауз, 9+, Техномаркет, Технополис.
Аз лично бих ти препоръчала електронна, която мери през възможно най-малко грамове. Нашата до 15 кг е през 10гр, но има и през 5 (което специално май не е много нужно).
Нашата е от Пиги хауз и е на Чико,мери през 5гр.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 845
В техномаркет имат на Тефал-около 160 лв. Като порастне бебето, маха се коритцето и става обикновен кантар за детенце до 20кг. Доволни сме.Даже втора си купихме за Елена, защото каката строши първата.Има същият вариант на джордани-една приятелка си го закупи от магазина до Дианабад-Бебе+ или Бебемаркет беше newsm78.Предимството му беше, че мереше до повече кг-например до 30 или 40.И двата се електронни.

# 4
  • Мнения: 255
Вмагазините дето продават Джордани имат много хубава теглилка. Виждала съм поне в два.

# 5
  • Мнения: 8 917
Здравейте мами!
Бихте ли ми казали от къде в София може да се купи бебешка теглилка? И каква да търся - електронна или механична?
В Кауфланд съм мяркала една на Тефал, но беше към 150 лв.

Общи условия

Активация на акаунт