Събужда се с писък ?!

  • 724
  • 6
  •   1
Отговори
От почти седмица бебо се събужда с писък, когато спи през деня.
Може ли някой да каже на какво може да се дължи?

# 1
  • София
  • Мнения: 8 272
гостът съм аз.

# 2
  • Мнения: 7 831
Здравей,
Нормално е да се будят така понякога. Всичко идва от несъвършената им нервна система.
С времето отшумява  Simple Smile , спокойно.

Ето ти и други подобни теми тук и тук.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Момичета, синът ми не е акал от вчера в 11 ч., може да е рано да се притеснявам, ама ще ми се да знам колко дена може да задържа храната, без това да е проблем за него?  ooooh!
Храня го по много объркан начин Embarassed На кърма и на Аптамил е. Но няма режим на хранене,а е на поискване - понякога прескача хранене, друг път го отлага с час -два.
Доскоро акаше след всяко кърмене, но след като започна да повръща след яденето и да не наддава на тегло, след ходене по изследвания в Пирогов, дадох 2 пъти Аптамил АР и 1 път Фризовом.
От вчера давам веднъж кърма, веднъж Аптамил(обикновен).
Дали му се е разбъркало коремчето  Thinking
А, не дава признаци да страда от това,че не е акал  Thinking
Моля, споделете мнението си Praynig

# 4
  • София
  • Мнения: 8 272
Цитат на: Ellypr
Здравей,
Нормално е да се будят така понякога. Всичко идва от несъвършената им нервна система.
С времето отшумява  Simple Smile , спокойно.

Ето ти и други подобни теми тук и тук.


Ellypr, благодаря за информацията.

# 5
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
По принцип няма страшно, че се събужда с писък , ако през другото време е спокойно детенцето!Измий му очичките със светена водичка и за всеки случай сподели с личната лекарка newsm30

# 6
Дидко не се буди през деня с писък,а през нощта.Според мен се дължи на "лош сън" или,ако е преживял нещо по-емоционално през деня.Аз също му мия очичките със светена вода.

Общи условия

Активация на акаунт