Неразливащата чашка на Авент

  • 671
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 734
Сигурно е имало такава тема,обаче аз нищо неможах да намеря...Та така,взех на дъщеря ми въпросната чашка с мек накрайник.Тя накрайника не го одобри,но както и да е,може и да й е рано още.Понеже по всички брошури на Авент е подчертано,че всичките им продукти са съвместими един с друг,сложих биберон,че да свиква с чашката.Но с биберона винтът неможе да се затваря добре,дръжките се въртят непрекъснато и чашата тече(през винта).Мъчих се да я затворя няколко пъти,но все си тече,един път капки,друг път направо се разлива.Случвали ли се е и на вас такова нещо.какъв е този боклук на тази уж квалитетна фирма?

# 1
  • Мнения: X
Да, случвало ми се е.
С големия ми син ползвах само Авент - шишета, чаши, всичко. Все още си ползва неразливаемата чаша със спортен накрайник, проблеми никакви. Частите са били напълно съвместими, не ми е текло и всичко е било повече от идеално.
С малкия ми син се заредих с шишета на Авент. Текат, разливат, ужас. Неразливаемата чаша също. Съвместими са частите, но .... нещо не е както преди. Изобщо не съм доволна. Сега ползваме една неразливаема чаша на Нуби и съм поръчала и на Нук, дано да излязат качествени.

# 2
  • Мнения: 23
I az imah tozi problem i si kupih Playtex, e kakvo da vi kaja, Amerikancite sa si Amerikanci, strahotni sa im chashkite i sa mnogo krasivi, povecheto sa termo modeli i nai-veche mnogo kachestveni. Nishto ne teche i ne se chupi.

# 3
  • Мнения: 2 891
Много странно. Аз направих точно като теб. Сложих биберона на чашката и не съм имала забележки, освен, че нямах подходяща капачка. Слагах тази на шипетата, но тя е малко по-висока и не притискаше бибата. Гледах да го държа изправено. Що касае винтът, издърпвай биберона силно, за да прилепне плътно и внимавай как завинтваш. Не би трябвало да има проблем.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 397
Да случи ми се с едно шише, на уж прехвалените шишета. Вече е в кофата за боклук и втори път няма да повторя с Авент. Почти през хранене колкото и пъти да завърта и презавъртвам шишето си течеше и това си беше. Голям боклук са  #2gunfire

# 5
  • София
  • Мнения: 2 623
Няма по-добра чаша за мен от чашите на PLAYTEX.
Моята ми я донесоха от Щатите, а отскоро са
започнали да ги внасят и тук.
1. Не тече
2. Състои се от 3 части и се мие без проблеми
/ повечето такива чаши не могат да се измиват
добре навсякъде и направо мухлясват /
3. Противоударна - синът ми я е хвърлял
хиляди пъти от къде ли не и по какво ли не -
няма чупене

# 6
О,МИЛА АЗ ПОБЕСНЯВАХ СЪС ШИШЕТАТА НА АВЕНТ,ПРЕДПОЧЕТОХ ГИ ТОГАВА/2004г./пред тезина ЧИККО....ЗАМЕНИХ ГИ С НУК,С ТАЗИ РАЗЛИКА ЧЕ НЕ ТЕЧАХА СЛЕД КАТО ЗАВИНТВАХ ШИШЕТО./НО ТИ КАЗВАМ СЕГА С ВТОРОТО СИ ДЕТЕ СЕ РОДИХ С ТЕЗИ НА ПИДЖИН ,ПРОСТО НЕОПИСУЕМА РАЗЛИКА,БИХ КАЗАЛА БЕЗ ДА ПРЕУВЕЛИЧАВАМ ЧЕ ХРАНЕНЕТО СЕ ПРЕВЪРНА В УДОВОЛСТВИЕ....ЕДНА ПОЗНАТА МИ ГИ ПРЕПОРЪЧА СПОЖЕЛАНИЕ НАЙ ПОСЛЕ МОИТЕКАПРИЗИ ДАБЪДАТ ЗАДОВОЛЕНИ

# 7
  • Мнения: 3 312
А от каква възраст запо4нахте да давате тези 4а6и на децата си-гледам,4е на тях пи6е 3+( или4+) newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 2 734
Ами аз я купих сега,на 7 мес.Но както вече казах не иска да пие през накрайника.Предполагам още й е рано,ще я пробвам др. месец.

# 9
  • varna
  • Мнения: 1 012
аз пробвах да пия от чашата-ами то на мен ми беше трудно да отпия-да изсмуча нещо,а пък  за децата да не говорим.и шишето найстина тече от винта,а за бибероните против колики да не говорим,само като видя как бълбука когато малкия смуче или като отворя капачката на шишето след като съм го разклатила за да се разтвори млякото-направо всеедно съм разклатила бутилка с газирана напитка #Crazy и това е против колики Laughing да не продължавам и с помпите,че и те кусури имат-клапите са малки постоянно ми се засмукваха като се цедя-докато се скъсаха(за 5месеца)та скъсани не могат да направят хубав вакуум.




 

# 10
  • Мнения: 3 966
Много странно. Аз направих точно като теб. Сложих биберона на чашката и не съм имала забележки, освен, че нямах подходяща капачка. Слагах тази на шипетата, но тя е малко по-висока и не притискаше бибата. Гледах да го държа изправено. Що касае винтът, издърпвай биберона силно, за да прилепне плътно и внимавай как завинтваш. Не би трябвало да има проблем.

Точно така беше и при нас - де не повтарям всичко. Не ми тече отникъде Naughty

Общи условия

Активация на акаунт