Моля за спешен съвет

  • 758
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 270
Здравейте доктор Слънчева притеснена съм за дъщеря си и моля за съвет.Тя е на почти 3 месеца от 1 месец във акото и има Кървава слуз направиха и изследвания на акото и казаха че и няма нищо да добавя че детето е само на кърма давах и прахчета ентерол по съвет на доктора и Ваш но продължава от време на време да се появявя.Също искам да ви кажа че не консумирам никакво прясно мляко и не ям никакви цитруси.Също така на 1 месец й се появи обрив по бузките челото и вратлето казаха ми че било от топлото време но сега застудя  и вчера обрива стана още по-голям кожата й стана груба на допир драска и се лущи казаха ми да я мажа със цинкова паста но от нея не й мина сера ми предписаха Тридерм аз се съмнявам да не е алегрична реакция но никой не ми обръща внимание моля вас за съвет като по-компетентен лекар ще ви бъда много благодарна ако ми помогнете.На всичко отгоре от два дни и тече нослето водихме я пак на лекар и казаха че е настинала и има зачервено гърло и ако случайно вдигне температура да и даваме антибиотик.също ни предписа и капки за нос ксилометазолин моля за съвет и благодаря предварително.  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 760
Здравейте! Ако тази кървава слуз продължава, но не се дължи на инфекция е най-добре да се консултирате с детски гастроентеролог- може всичките описани от Вас симтоми да се проява на алергия свързана с хранененто.

Общи условия

Активация на акаунт